Wyzwanie: Zostań wege na 30 dni

http://www.zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni/
http://www.zostanwege.pl/zostan-wege-na-30-dni/

Właśnie czytasz tekst i przy okazji bardzo prawdopodobne jest to, że zastanawiasz się, co zjeść na obiad, czy kolację. Schabowy i rosołek u mamy? Sałatka z kurczakiem po studencku? A może moc mięsnych atrakcji u babci? Mam dla Ciebie propozycję, a wręcz wyzwanie. Czy się go podejmiesz – zależy tylko od Ciebie. Może warto spróbować czegoś nowego z początkiem 2016 roku?

Akcja „Zostań Wege na 30 dni” to dobre wyzwanie dla osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez zjedzenia mięsa, ale i dla tych, którzy świadomie wyeliminowali białko zwierzęce ze swojego życia. Jest to jedno z wielu wydarzeń organizowanych przez Fundację Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!.
Na czym to polega? Wystarczy, że klikniesz w ten link, podasz swój adres email i sprawdzisz pocztę. Codziennie, w godzinie, w której dokonałeś rejestracji, będziesz otrzymywał podpowiedzi takie jak:

  • gotowe jadłospisy, które ułatwią komponowanie posiłków
  • inspirujące i smaczne przepisy
  • porady praktyczne, dzięki którym dowiesz się, na co zwracać uwagę robiąc zakupy i jak ułatwić sobie nasze wege wyzwanie
  • ciekawostki żywieniowe
  • ciekawostki o zwierzętach (czy wiesz, że najnowsze badania wskazują na umiejętność używania narzędzi przez… delfiny?)
  • informacje o wege sportowcach (będąc wegetarianinem nie musisz wcale rezygnować z aktywności fizycznej, wręcz przeciwnie!)

Możesz również zadeklarować się poprzez wydarzenie na Facebook’u.

Mięsożerco (i nie tylko), podejmujesz wyzwanie?

dn

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! organizuje i wspiera wiele akcji na rzecz ochrony zwierząt. Nie tak dawno mogliśmy śledzić głośny protest w sprawie przemysłu futrzarskiego. Wszystkie poczynania fundacji można śledzić na jej stronie.

Pisząc ten artykuł korzystałam z następujących źródeł:
www.zostanwege.pl
www.viva.org.pl

The following two tabs change content below.
Avatar

Joanna Łukasiewicz

.

Napisz komentarz