V Międzynarodowy Konkursu Fotograficzny „Teatr w Obiektywie”

PLAKAT V MKF Teatr w Obiektywie„Teatr w Obiektywie” to konkurs fotograficzny, który odbywa się podczas wyjątkowego wydarzenia, jakim jest organizowany od ponad 20 lat w Lublinie Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych – Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS). Głównym celem konkursu jest promowanie twórczości osób niepełnosprawnych wśród szerszej publiczności.

Zdjęcia zrobione podczas SANS rozpatrywane są w czterech kategoriach konkursowych: Aktorzy, Wokół Festiwalu, Portret oraz Artystyczne spojrzenie. Przed wydarzeniem dla wszystkich zgłoszonych do Konkursu osób odbędą się darmowe dwudniowe warsztaty fotografii teatralnej (29-30 marca 2014 r.) przygotowujące do fotografowania podczas SANS. Wyróżnione zdjęcia wyłonione przez profesjonalne jury wejdą w skład V Międzynarodowej Wystawy „Teatru w Obiektywie”, która będzie prezentowana przez cały kolejny rok w Lublinie i poza jego granicami.

Konkurs odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. podczas Spotkań Artystów Nieprzetartego Szlaku – Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych, które będą miały miejsce w sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”.

Udział w warsztatach oraz konkursie jest bezpłatny.

Termin naboru zgłoszeń do konkursu upływa 27 marca 2014 r.

Więcej informacji o konkursie i zapisach na: www.teatrwobiektywie.strefa.pl

The following two tabs change content below.