Trener MKS-u Lublin zwolniony!

mksEdward Jankowski nie jest już trenerem MKS Lublin! Zespół mistrzyń Polski w najbliższych spotkaniach poprowadzi dotychczasowa asystentka trenera – Sabina Włodek.

Zarząd klubu, w środę na swojej stronie internetowej poinformował, że umowa z Edwardem Jankowskim została rozwiązana za porozumieniem stron. Oficjalnym powodem zmiany trenera były trzy porażki lubelskiej ekipy w Lidze Mistrzyń. Nieoficjalnie mówi się, że klub w miejsce Jankowskiego chce zakontraktować trenera z zagranicy. Na razie obowiązki głównego szkoleniowca MKS Lublin przejęła Sabina Włodek, dotychczas drugi trener drużyny.

Edward Jankowski współpracę z Montexem Lublin rozpoczął w 1996 roku, jako asystent Andrzeja Drużkowskiego. W latach 2001- 2003 prowadził zespół Vitaralu Jelfy Jelenia Góra, a od 2003 był ponownie związany z lubelskim klubem, jako pierwszy lub drugi trener.

Najbliższe spotkanie MKS Lublin rozegra 30 października u siebie z Politechniką Koszalin. Cztery dni później Lublinianki podejmą węgierski FTC – Rail Cargo Hungaria w spotkaniu Ligi Mistrzyń.

The following two tabs change content below.
Avatar

Joanna Krześniak

Avatar

Ostatnie wpisy Joanna Krześniak (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz