To, co kobiety lubią najbardziej

www.kobieta.byc.pl
www.kobieta.byc.pl

Dzień Kobiet obchodzony jest 8 marca i z tej okazji kobiety dostają kwiaty, perfumy, biżuterię i inne upominki, które podarują im mężczyźni. Ale po co czekać do niedzieli, skoro świętowanie można zacząć już w piątek! Jutro (6 marca) w Chatce Żaka panie znajdą wszystko, co je interesuje i przyciąga. Zatem czas na odrobinę szaleństwa!

Od dawna planujesz zmienić fryzurę ale ciągle nie możesz się zdecydować, na jaką? Skorzystaj z propozycji, jakie zaprezentuje Szkoła Żaka i poczuj się jak księżniczka. Uzyskasz także pomoc w kwestii makijażu oraz malowania paznokci i kosmetyki dłoni, za co odpowiedzialne będzie Lulu Nail Spa.

Przyjdź na godzinę 13 do Chatki Żaka i skorzystaj ze wszystkich atrakcji, które są przecież właśnie dla Ciebie! Eksperci pomogą Ci wyliczyć Twoje BMI i ocenić Twoją wagę, a Katarzyna Kolasa doradzi Ci w kwestii stylizacji. Natomiast Bioaktywni zaprezentują naturalne produkty, takie jak: masła do ciała i mydła. Zapowiada się pachnąco!

artkulinaria.pl
artkulinaria.pl

Będziesz mogła zobaczyć pokazy fitness i tańca NewAge przygotowane przez Holmes Fitness i Szkołę Tańca Leila. W tym dniu odbędą się również warsztaty ,,Jak tworzyć relacje”, oraz szkolenie i warsztaty ze stylizacji i wizażu, co bardzo polecamy wszystkim przybyłym paniom.

Dla wszystkich uczestniczek Katie’s Cupcake przygotowało muffinki, a Bielenda podaruje im prezenty kosmetyczne. Jakby atrakcji było mało, Grupa Fotografów Lubelskich wykona przepiękne zdjęcia portretowe uczestniczek. Naprawdę warto!

Wydarzenie rozpoczyna się o 13 i potrwa do 21, a zwieńczeniem tego wspaniałego dnia będzie niesamowity koncert Skubasa, specjalnie dla zgromadzonych przedstawicielek płci pięknej.

The following two tabs change content below.
Justyna Klimkiewicz

Justyna Klimkiewicz

Ciekawa świata i pełna energii. Patrzę na świat przez okulary w kolorze ironii 😉
Justyna Klimkiewicz

Ostatnie wpisy Justyna Klimkiewicz (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz