Świąteczna akcja – Nakarm psa z olx


Nie możesz adoptować psa, ponieważ jesteś uczulony, bądź po prostu nie masz do tego odpowiednich warunków? Chciałbyś pomóc przetrwać zwierzętom trudne, zimowe chwile w schronisku? Nareszcie nadarzyła się do tego okazja. Od 1 do 20 grudnia możesz to zrobić. My również pomagamy.

Już po raz jedenasty wraz z portalem OLX trwa akcja „nakarm psa z OLX”. Strona co roku wspiera psiaki ze schronisk. W tym roku pomaga tym, mieszczącym się w Puławach i we Włocławku. Wystarczy jedynie smartfon i aplikacja OLX, abyśmy mogli przyczynić się do przekazania swojej małej cegiełki psiakom.

Co należy zrobić?

1. Ściągamy aplikację OLX na swój telefon.
2. Logujemy się bądź rejestrujemy.
3. Klikamy w kategorię „nakarm psa z OLX”.
4. Wybieramy psiaka, którego chcemy nakarmić.
5.Klikamy w kostkę z napisem „nakarm”.

I gotowe!

To bardzo proste i tak mało potrzeba, abyśmy pomogli. Ponadto robimy to zupełnie za darmo. Po uzbieraniu 100%”kostki” przy jednym z psów, OLX wysyła do schroniska aż 20 kg karmy! Głosy na psy możemy oddawać codziennie, jednak tylko raz. Pamiętajmy, aby robić to codziennie. Tylko wtedy razem pomożemy większej ilości psów. Pomoc zajmie zaledwie kilka chwil z całego twojego dnia, a dla psa jest to kolejny dzień życia.

The following two tabs change content below.
Dominika Dybała

Dominika Dybała

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Zakochana we wszystkim co związane z aparatem, dobrą muzyką oraz Warszawą. Uwielbiająca podróże, młoda, zakręcona, pełna pozytywnej energii dziewczyna prowadząca fotograficznego bloga.
Dominika Dybała

Ostatnie wpisy Dominika Dybała (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz