Strrrrrrrrrasznie fajne imprezy

halloweenNie jesteście fanami tradycji? Lubicie porządnie się przestraszyć i przy okazji dobrze zabawić? Ten weekend jest Wasz! Lubelskie kluby proponują masę atrakcji, a elementem obowiązkowym jest oczywiście najstraszniejszy strój – do dzieła!

10661982_10201941935229886_1767949754093296521_oKlub Studencki Kazik, ESN LUT Lublin oraz ESN UMCS obiecują, że będzie strasznie, krwawo i przerażająco – nie może Was tam zabraknąć. Będziecie mieli okazję zobaczyć, jak wyglądają żywe trupy w innych krajach, bo to impreza integracyjna. Dla najlepiej przebranych strasznie dobry i strasznie krwawy drink gratis, a strasznie dobrą muzykę zagra dla Was DJ Młodziak. To wszystko już jutro od godziny 21.

Halloween Braku Kultury w Czekoladzie wymyśla własne przysłowia. Cukierek albo psikus? Podobno to dla lamusów. Wódeczka albo psikus – to wersja dla imprezowiczów! Lista fb do 21 wchodzi za free. Straszyć Was będzie trzech gości: Rudi, Sexik i Dziewczyn – sami sprawdźcie, który przeraża bardziej. Obiecali sianie zamętu, więc przygotujcie się na najstraszniejsze! Piątek od 22 do 5 rano.

Jeśli już teraz czujecie weekend, to w czwartek zawitajcie do Czekolady. Ludzie z Medycznego wchodzą za free, pozostali za legitymację dostają żeton na bar. Do 23 studenci wejście mają za darmo + jedno piwo. Warto skorzystać!

Klub 68. Piątek. Noc Żywych trupów. Chcecie więcej? Świece, dynie, duchy – lepiej nie oglądajcie się za siebie. Dla przebranych promocje na barze, więc do dzieła! Wstęp 10zł., przedsprzedaż 5zł.

Pamiętacie serial „Z archiwum X”? Zawsze przerażała mnie ta melodia. Jeśli Wy też macie ochotę na trochę strachu, to wybierzcie się do Archiwum w piątek. Wjazd totalnie za free, wystrój mrocznie mroczny – aż strach się bać. Każdy przebrany dostaje drinka gratis. Kto chce krwawą Marry?

The following two tabs change content below.
Justyna Klimkiewicz

Justyna Klimkiewicz

Ciekawa świata i pełna energii. Patrzę na świat przez okulary w kolorze ironii 😉
Justyna Klimkiewicz

Ostatnie wpisy Justyna Klimkiewicz (zobacz wszystkie)