Rozśpiewany Koziołek, czyli Kozienalia dzień I

DSC00717Właśnie rozpoczęliśmy kolejne dni koncertowania. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, pod banderą browaru Perła, zaprosił różnych wykonawców, aby rozbawili lubelskich żaków. Wygląda na to, że zapowiada się rozrywkowy weekend. To ostatnie dni luzu przed sesją, więc warto ten czas wykorzystać w stu procentach.

DSC00586Już od pierwszych kroków na terenie browaru Perły słychać głośne dźwięki skrzypiec. Dziś koncertowy wieczór otworzył Future Folk. Nowoczesne góralskie nuty pozwoliły jeszcze nielicznej publiczności wczuć się w imprezowy klimat, co nie było trudne. Wszystko za sprawą wokalisty – Stanisława Karpiel Bułecka, który mimo kilkumetrowego dystansu był jakby pomiędzy studentami. Pojawiły się nawet elementy choreografii, rodem z Tańca z Gwiazdami. Nie trzeba było długo czekać, a rozkołysany tłum bujał się w hiphopowych rytmach. DSC00633

Tede nie musiał zbytnio się skradać. Zanim zdążył wypowiedzieć pierwsze słowa, las rąk wypełnił plac przed sceną. Z wokalistą można było spotkać się dziś w Saturnie i porozmawiać o nowej płycie „#kurt_rolson”, z której nota bene kawałki można było usłyszeć na koncercie. Gorący klimat nie przeszkodził w dobrej zabawie również fanom Jamala. Wokalista do czerwoności rozpalił piszczące niewiasty i cały falujący tłum. Kulminacyjnym punktem wieczoru był pełen pozytywnych emocji koncert O.S.T.R. Wykonawca przyciągnął do siebie młodzież w różnym wieku. W pierwszym rzędzie można było dopatrzeć się nawet fanów starszego pokolenia. O.S.T.R porwał fanów swymi nieodłącznymi anegdotami z życia prywatnego. Dzięki temu był jeszcze bliżej szalejącej z nim publiki.DSC00689

Pierwszy dzień minął pod gwiazdą hip hopu i gorących rytmów reggae, z góralską nutą na początku. Wszystkie te brzmienia ściągnęły pokolenia fanów, od gimnazjalistów po emerytów. Przed nami kolejne dni szalonego imprezowania, tak więc odłóżcie książki i wczujcie się w gorący klimat ostatnich już dni studenckiego koncertowania.

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz