Rozśpiewany Koziołek, czyli Kozienalia dzień II

DSC_0020
fot. Katarzyna Leszczyńska

Zalewski, Nosowska, Maleńczuk, a na deser… Lady Pank! Tyle atrakcji czekało wczoraj na odwiedzających teren Browarów Lubelskich przy ul. Bernardyńskiej. Studenci, którzy wybrali się na Kozienalia dostali solidną dawkę muzyki, której efektem była doskonała zabawa. 

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Występy gwiazd odbywały się na dużej oraz małej scenie. Główne koncerty rozpoczął Krzysztof Zalewski, który podkreślił, jak ważny jest dla niego występ w rodzinnych stronach. Tuż po nim wyszła Katarzyna Nosowska, która samą swą osobą zahipnotyzowała publiczność. Jej występ był spokojny, od czasu do czasu melancholijny, a w pewnych momentach żywiołowy. Wokalistka przedstawiła utwory ze swoich solowych płyt. Nie zabrakło także znanego wszystkim coveru Davida Bowie – Let’s Dance.

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Po Kasi Nosowskiej na scenie pojawił się Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing. Artysta ze swojego koncertu uczynił swoisty teatr, który niemalże przeniósł odbiorców w inną rzeczywistość. Oryginalne utwory, w połączeniu z gestami i charakteryzacją, dały niepowtarzalny spektakl.

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Na koniec na scenie pojawił się legendarny zespół – Lady Pank. Już przy pierwszych taktach muzyki publiczność wyrwała się do góry. Słuchacze śpiewali wszystkie piosenki wraz z zespołem tak, że niekiedy zagłuszali głos samego Janusza Panasewicza. Jest to najdokładniejsze podsumowanie tego koncertu. Był pełen magii, klasycznego rocka i energicznej zabawy.

Już dziś na terenie Browarów Lubelskich zagrają dla Was: Tallib, Mrozu, Lemon oraz Afromental. Na małej scenie będziecie mogli wysłuchać: Rasmentalism i Bokka. Zapraszamy gorąco!

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.

Napisz komentarz