Projekt z misją

”Czworo do poprawki” to komediodramat o tym, że można na nowo zakochać się w swoim mężu/żonie. Nigdy nie ma drogi bez wyjścia, a nawet w najmniej spodziewanym momencie, możemy spotkać na swojej drodze kogoś, kto odmieni nasze życie.

 

Spektakl Cezarego Harasimowicza w reż. Anny Wieczur-Bluszcz realizuje misję Fundacji Garnizon Sztuki – podejmuje ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie poruszają ludzi. Mówi o nich jednak z przymróżeniem oka, dystansem i humorem, co pozwala obśmiać i w ten sposób oswoić traumy i lęki, które siedzą głęboko w każdym z nas. Za każdym razem stara się poruszać uniwersalne wartości, takie jak miłość, przyjaźń, przemijanie, wolność, tolerancja, tak aby każdy z widzów mógł odnaleźć w nich cząstkę siebie i aby te emocje pozostały z nim jak najdłużej. Daje szansę nie tylko na zabawę, ale i na refleksję. Marzy o tym, by zmieniać świat na lepsze.

 

Fundacja GARNIZON SZTUKI została założona w maju 2014 roku przez Grażynę Wolszczak i Joannę Glińską. Głównym celem Fundacji jest tworzenie takich wydarzeń z obszaru kultury i sztuki, które umożliwią swobodny dialog z publicznością, są otwartym polem twórczym dla artystów, mecenasów kultury i różnych środowisk społecznych chcących angażować się w szerzenie wartościowych idei.

 

Jeśli chcecie obejrzeć przedstawienie „Czworo do poprawki” w Lublinie, zapraszamy do Centrum Spotkania Kultur. Premiera już 28 marca 2019 roku o godz. 19.00.

Bilety do kupienia na stronie internetowej bilety!

The following two tabs change content below.
Klaudia Bzducha

Klaudia Bzducha

Studentka II roku. Interesuje się muzyką i kulturą. Od niedawna próbuje swoich sił w fotografii. Kontakt: klaudia.bzducha@gmail.com
Klaudia Bzducha

Ostatnie wpisy Klaudia Bzducha (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz