Porozumienie między uczelniami w sprawie Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2014

JuwenaliaKatolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Politechnika Lubelska, Uniwersytet Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji oraz Wyższa Szkoła Nauk Społecznych podpisali porozumienie w sprawie wspólnej organizacji Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2014 pod nazwą Juwenalia-Feliniada-Kulturalia 2014.Tegoroczne święto studentów odbędzie się w dniach 6-11 maja 2014 i będzie wydarzeniem o bogatym programie artystycznym. Wszystko dzięki porozumieniu samorządów pięciu lubelskich uczelni. W ten sposób udało się stworzyć wspólną ofertę kulturalno-rozrywkową, która śmiało może konkurować z imprezami  studenckimi organizowanymi w innych dużych miastach naszego kraju.

– Jest to pierwsze w historii Lublina porozumienie między uczelniami.- powiedział Michał Eryk Południok, wiceprzewodniczący ds. zewnętrznych Rady Uczelnianego Samorządu Studentów KUL.

Szczegółowy plan Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2014 pojawi się wkrótce, ale już  teraz wiemy, kto zagra w poszczególne dni:

6 maja – Akurat, Big Cyc, Kult
7 maja – Kabareton
8 maja – Herba Micze, Luxtorpeda, Enej
9 maja – Tabu, Vavamuffin, Grubson
10 maja – After Party, Akcent, Red Lips
11 maja – Video, T.Love

Warto także dodać, że tegoroczne święto studentów rozpocznie wspólnie zorganizowany korowód, który wyruszy z Placu Litewskiego na „tereny zielone” Politechniki Lubelskiej, na których będą się odbywać wszystkie koncerty.

Już teraz serdecznie zapraszamy!
)

The following two tabs change content below.

Napisz komentarz