Kozienalia czas zacząć

DSC_0352Za nami pierwszy dzień studenckiego koncertowania w Browarze Perła. Wiele muzycznych gwiazd, ciekawe brzmienia i silne emocje. To wszystko dostarczają nam Kozienalia, organizowane przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.


DSC_0344Dzisiejszy koncert otworzył lubelski zespół Chonabibe. Swoimi energicznymi kawałkami rozgrzał publiczność, przygotowując ją  tym samym na dalszy ciąg atrakcji. Tuż po Chonabibe, o godzinie 20:30 pojawiła się legenda polskiej sceny hip-hopowej – Molesta Ewenement. Raperzy z Warszawy, zmieniając rytmy na klasyczny uliczny hip-hop, sprowadzili na tereny Browaru kolejnych żądnych zabawy studentów.

11209745_10152795526981570_8602544673141831030_nTede, kolejny z wykonawców, rozpoczął swój występ od utworów z najnowszej płyty, co bardzo spodobało się fanom. Ze sceny można było usłyszeć zarówno najnowsze hity jak i szlagiery. Niezwykły moment koncertu nastąpił w czasie utworu Whitney Houston I will always love you, Tedewykorzystując ten utwór pozwolił publiczności odnaleźć w sobie artystyczną duszę.

Dzisiejszy wieczór pełen emocji, zamknął Ten Typ Mes & Live Band. Warszawski raper przywitał fanów utworami z nowej płyty Trzeba było zostać dresiarzem, ale dla entuzjastów starszych kawałków też się coś znalazło. Nie zabrakło także niespodzianek rzeczowych. Tede w trakcie swojego występu obdarował publiczność czapkami lecącymi wprost ze sceny, zaś ostatni artysta przyniósł piwo własnej produkcji, które podarował publiczności.DSC_0223 (1)

Wartym podkreślenia faktem była zbiórka pieniędzy dla Szymona Kuczyńskiego, 19-latka walczącego o każdy oddech. Szymon ma jedynie 18% wydolności swoich płuc, a jedyną szansą dla niego jest przeszczep płuc w Austrii.

Pierwszy koncertowy dzień na terenach zielonych Browaru Perła był pełen energii, płynącej ze sceny. A już jutro kolejne atrakcje i nietuzinkowe gwiazdy, wystąpią: Krzysztof Zalewski, Maciej Maleńczuk, Nosowska i Lady Pank.

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz