Kolorowa radość!

Już za niespełna 9 dni, czyli 27 maja i Ty możesz cieszyć się kolorową radością, a mowa tu o święcie Holi, czyli Festiwalu Kolorów. Nie możesz tego przegapić!

Czym jest święto Holi?

Jest to hinduistyczne święto radości i wiosny, obchodzone przede wszystkim w Indiach i Nepalu. Nazywane jest również (bardziej powszechna i częściej używana nazwa) Festiwalem Kolorów. Jak samo określenie wskazuje, kolory w tym wydarzeniu odgrywają znaczącą rolę – grają pierwsze skrzypce. Kolorowe proszki można będzie nabyć bezpośrednio na evencie. Tak samo jak w oryginalnym święcie Holi, uczestnicy obsypują się żółtymi, różowymi czy zielonymi proszkami. Im więcej kolorów tym lepiej! Jest to otwarta dla wszystkich i darmowa impreza. Wiek nie odgrywa tutaj roli, ważny jest uśmiech na twarzy! Co jeszcze jest ważne? Oczywiście pozytywne nastawienie i spędzenie dobrego czasu wśród przyjaciół i znajomych. Pokoloruj siebie i najbliższych, a te chwile pozostaną na długo w Twojej pamięci! Festiwal odbędzie się przy Ulicy Bernardyńskiej 15, a start już o godzinie 16.00! Nie przegap okazji!

The following two tabs change content below.
Dominika Karpinska

Dominika Karpinska

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Dobra kuchnia i sport to coś, co uwielbiam. Jestem bardzo ciekawa świata, marzą mi się podróże. Wolny czas lubię poświęcić na czytaniu dobrych książek.
Dominika Karpinska

Ostatnie wpisy Dominika Karpinska (zobacz wszystkie)