Jak przygotować się na lato?

 

Do wakacji zostały już tylko trzy miesiące. To dobry czas, aby zmienić swoją sylwetkę. Wystarczy w pełni wykorzystać swój potencjał by cieszyć się lepszą sylwetką na plaży.

 

 

 

 

Przede wszystkim zacznij od diety. Nie, nie musisz od razu kupować wagi i wszystkiego sprawdzać.

Proponuje ci zmianę nawyków żywieniowych, takich jak:

1. Pij 3-4 litry wody dziennie.

2. Jedz dużo warzyw.

3. Zadbaj o dobre źródła białka.

4. Ogranicz słodycze i żywność wysokoprzetworzoną.

5. Zacznij gotować, nie kupuj gotowych rzeczy.

 

Teraz zajmijmy się treningiem, nie rzucaj się od razu na trenowanie codziennie, do tego długich sesji kardio, bo twój organizm dozna szoku. Zacznij stopniowo. Na trening siłowy chodź 3-4 razy, do tego dołóż kardio 3-4 razy w tygodniu po 30 min. To będzie Twoja baza, od której wyjdziesz. Co 2/3 tygodnie dodawaj kardio, ale stopniowo, dodaj jednostkę lub zwiększ aktualny czas.

 

Suplementacja… Nie rzucaj się od razu na spalacze tłuszczu i inne termogeniki, dołóż je na samym końcu, aby wykorzystać ich potencjał w pełni. Najpierw trening oraz dieta, potem inne dodatki, nigdy na odwrót. To, że dołożysz kilka spalaczy, nie oznacza, że od razu zaczną działać i zobaczysz od nich efekty, to jest tylko dodatek, pamiętaj o tym!

 

Pamiętaj, że nie zbudujesz swojej wymarzonej sylwetki w miesiąc lub dwa. Potrzeba na to dużo czasu. Jednak na pewno zmienisz swój wygląd w trzy miesiące. Musisz się na tym skupić, a z pewnością będziesz w pełni zadowolony.

The following two tabs change content below.
Avatar

Emil Nowak

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem osób pod względem treningowo-dietetycznym oraz motywuje. Szereg kursów, na które uczęszczam pozwala mi dotrzeć do człowieka i pomóc mu na tyle, na ile On sam potrzebuję Moimi zainteresowaniami są: Szeroko pojęta kulturystyka(anatomia, biomechanika, odżywianie, periodyzacja treningowa, farmakologia(w której widzę szczególne zamiłowanie)), motywacja i pomoc innym, ale również rozwój osobisty na każdej możliwej płaszczyźnie.

Napisz komentarz