Fatalny początek Mistrzostw Świata. Polska przegrała z Kolumbią.

Reprezentacja Polski U-20 zagrała swój pierwszy mecz podczas tegorocznego mundialu. Rywalami Biało-Czerwonych byli Kolumbijczycy, którzy bez problemu zdobyli 3 punkty.

Pierwsze 20 minut spotkania było chaotyczne, Przeciwnicy wyglądali na stłamszonych przez trybuny, które przez cały mecz dopingowały naszą drużynę. Niestety w 23. minucie nieprecyzjne podanie Sebastiana Walukiewicza przeciął Ivan Angulo, który opanował piłkę i błąd naszego obrońcy zamienił na bramkę.

W doliczonym czasie, gry do kontrataku pobiegł Johan Carbonero, uderzenie obronił nasz bramkarz. Przy dobitce Luisa Sandovala, Radosław Majecki był bezradny.

Nasi reprezentanci fatalnie rozpoczęli mundial. Przez cały mecz oddali jedynie 2 celne strzały na bramkę, które nie były większym zagrożeniem. Biało-Czerwoni nie potrafili utrzymać się przy piłce, często podawali niecelnie i momentami, gdy trzeba było odrabiać wynik, nie byli w stanie wyjść z własnej połowy. Kolumbijczycy byli dobrze zorganizowani w obronie i bardzo szybcy w ataku.

Szansę na rehabilitację Polacy mają w niedzielę. O 20:30 zagrają z Tahiti, które muszą pokonać, aby mieć szansę na wyjście z grupy.

The following two tabs change content below.