Eurowizja dla dzieci w Mińsku już dziś: Roksana Węgiel w barwach Polski!

Już za chwilę, o godzinie 16.00 na kanale TVP HD, TVP ABC i TVP Polonia odbędzie się kolejna edycja Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. W barwach Polski wystąpi Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want To Be”. Show będzie miało miejsce w Mińsku (Białoruś).

Roksana Węgiel to 13-latka z Jasła, zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids Poland. Polka została wybrana wewnętrznie przez Telewizję Polską. W drodze losowania, które odbyło się kilka dni temu podczas czerwonego dywanu, Polsce przypadła szczęśliwa 20. Roxi wystąpi jako ostatnia, zamykając całe show.

Teledysk do piosenki Anyone I Want To Be ma już ponad 2 miliony wyświetleń na oficjalnym kanale Junior Eurovision Song Contest. 

Po zakończeniu ostatniego występu (w tym przypadku Polski), odbędzie się głosowanie internetowe. Na Eurowizji dla dzieci, można głosować na własny kraj. Trzymajmy kciuki za Polkę!

GŁOSOWANIE: https://junioreurovision.tv/

The following two tabs change content below.
Oliwia Flis

Oliwia Flis

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Przyszła dziennikarka sportowa, miłośniczka dobrej książki, podróży i fotografii, kochająca wszystkie zwierzęta świata. Obecnie skryta pod skrzydłami Telewizji Polsat. W swoim dorobku ma rozmowy i warsztaty ze znanymi dziennikarzami, artystami i zagranicznymi mediami. Wiele swojego czasu poświęca Eurowizji i związanym z nią koncertom.