Dni Kariery

Dni Kariery logotypJuż w najbliższą środę – 5 marca w godz. 9 – 16 w hali sportowo-widowiskowej „Globus” w Lublinie odbędzie się kolejna edycja największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce – Dni Kariery. Wydarzenie organizowane jest przez studencką organizację AIESEC.

W targach co roku bierze udział około 60000 studentów oraz około 250 firm, które często są pionierami na rynku pracy. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą pracy, ale również do tego, żeby osobiście spotkać się z potencjalnym pracodawcą i zapoznać się z oczekiwaniami, jakie stawiają przed pracownikami najbardziej znaczące przedsiębiorstwa. 

W tegorocznym Dniu Kariery udział wezmą między innymi: Lidl, Mars, Nestle, KPMG, Atos, Roto Frank, Inergy Automotive. Pełna lista firm jest dostępna na stronie: www.dnikariery.pl.

Podczas wydarzenia pracownicy firm będą informować studentów o tym, w jakich praktykach i stażach mogą wziąć udział oraz jakich umiejętności i kwalifikacji oczekują od nich pracodawcy. Dodatkowo będą udzielać wskazówek, jak należy pisać CV i list motywacyjny oraz jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Na udział w wydarzeniu obowiązują zapisy poprzez stronę internetową. Można rejestrować się do 5 marca, a nawet w dniu wydarzenia.

The following two tabs change content below.
Magdalena Gładysz

Magdalena Gładysz

Kierownik działu: Reklama, PR i kontakt z mediami
Pasjonatka książek reportażowych i historycznych. Fotograf - amator. Jedna z największych fanek "Czasu honoru". Zaczytana w blogach, które są dla niej źródłem inspiracji do własnej twórczości, zarówno dziennikarskiej jak i artystycznej. Kobieta gotowa stawić czoła nowym wyzwaniom, jak na przykład kierowanie działem "Promocji i PR".
Magdalena Gładysz

Ostatnie wpisy Magdalena Gładysz (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz