„Poczuj radość” Coca-Cola w Lublinie

link_uGVngFWGyohvyxRCUop7OD9E5rSam4Cy,w300h223Świąteczna trasa ciężarówek Coca-Coli wyruszyła w Polskę z początkiem grudnia, a już w najbliższą sobotę – 12 grudnia konwój przybędzie do Lublina. Na Placu Zamkowym odbędzie się świąteczny koncert w wykonaniu Arki Noego, Margaret oraz finalistów The Voice of Poland. Całe wydarzenie poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał.

Czerwone ciężarówki Coca-Coli wystartowały 1 grudnia, by odwiedzić 55 miast w naszym kraju. W każdym z tych miejsc organizowane są świąteczne koncerty, spotkania z youtuberami – Martinem Stankiewiczem, Ajgorem Ignacym i JDabrowskym, zabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji. Na facebookowym profilu wydarzenia można wyczytać, że w Lublinie pojawią się cztery ciężarówki, a razem z nimi spersonalizowane puszki, fabryka upominków i fotobudka. Dla dzieci przygotowano gry i zabawy z nagrodami, możliwość spotkania z Mikołajem i wirtualnej przejażdżki jego saniami. W planie przewidziano prezentacje lodowych rzeźb oraz fajerwerki. Odbędzie się również pokaz zimowego grillowania.

Na scenie pojawi się Margaret z finalistami The Voice of Poland.

Do zobaczenia na Placu Zamkowym 12 grudnia w godz. 15-21.

Wstęp wolny.

The following two tabs change content below.
Ewelina Pomichowska

Ewelina Pomichowska

Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zainteresowań mam wiele i żadnych nie potrafię konkretnie wymienić. Lubię pisać, gotować, uśmiechać się i pomagać innym. Patrzę na świat przez "różowe okulary" i takim staram się go czynić wokół siebie 🙂
Ewelina Pomichowska

Ostatnie wpisy Ewelina Pomichowska (zobacz wszystkie)