Black Friday, czyli święta za pasem!

Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa, spieszymy z wyjaśnieniami. Black Friday przyszedł do nas z zachodu. W USA to nieoficjalne święto zakupów, które rozpoczyna bożonarodzeniowy sezon zakupowy i organizowane jest w czwartym tygodniu listopada, poprzedzone Świętem Dziękczynienia.

W tym roku ten dzień przypada oczywiście w piątek 24 listopada. Właśnie wtedy sprzedawcy decydują się na wprowadzenie licznych zniżek, obniżek i promocji na sprzedawane przez siebie produkty.

Niektóre sklepy specjalnie zmieniają godziny otwarcia, a zdarzają się nawet takie otwierane w nocy z czwartku na piątek i czynne całą dobę. W Polsce choć Czarny Piątek nie zagościł jeszcze  na stałe, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Choć w porównaniu do tego organizowanego za oceanem jego polska odmiana wypada dość blado, Czarny Piątek to nadal świetna okazja do zrobienia zakupów. Tego dnia znajdziemy wiele korzystnych ofert i mnóstwo okazji, których na pewno nie będziemy żałować.

Jeżeli natomiast nie macie ochoty wychodzić z domu i uczestniczyć w zakupowym szaleństwie to warto przeczekać weekend. Już w najbliższy poniedziałek, zaraz po Czarnym Piątku, wypada Cyber Monday, czyli dzień organizowania wyprzedaży przez sklepy internetowe.

Udanych Zakupów!

The following two tabs change content below.
Mateusz Huczuk

Mateusz Huczuk

Mateusz Huczuk

Ostatnie wpisy Mateusz Huczuk (zobacz wszystkie)