Ptasie plotki

bazant1016Halo, halo, moja skrzynka pęka od Waszych wiadomości!
Wprowadziłem trochę suspensu swoją długą nieobecnością ale już wracam!
Kochani, jak miło Was znowu zobaczyć w murach Kampusu. Nie ukrywam, że moją szczególną uwagę przykuli pierwszoroczni. Och już mam swoich ulubieńców!

Na dworze coraz zimniej, a ja ogrzewam się na wspomnienia z moich przedłużonych wakacji.

Pochwalę się Wam, że organizowałem 45 urodziny Matthew McConaughey’ owi. Och, istne szaleństwo, zabawa do białego rana, dlatego trochę mi się przedłużył powrót w rodzinne strony. WYBACZCIE.

Uwaga, właśnie piszę petycję, podanie oraz milion wniosków o kontynuację „Mody na sukces”.
Nie wiem jak Wy ale Taylor, Ridge i Brooke towarzyszą mi odkąd pamiętam. Zniknięcie z anteny tego kultowego serialu zrujnuje mnie doszczętnie i popadnę w jesienno – zimową depresję.
POMÓŻCIE! Każdy może złożyć podpis w mojej siedzibie przy Kampusie już od 5:40 rano, czekam na was! Dom mody Forrester musi istnieć!

A propos zimy, chciałbym tu poruszyć temat świąteczny. Czy nie denerwują Was świąteczne ozdóbki na mieście? Został miesiąc, a sklepy aż kipią mikołajkami, bombeczkami  i innymi dyrdymałami! Niedorzeczność!

Ostatnio pozytywnie zaskoczył mnie pokaz najnowszej kolekcji wiosna – lato 2015 duetu Paprocki&Brzozowski. Na zdjęciach z wydarzenia możecie mnie zobaczyć. Siedzę w pierwszym rzędzie! Jako najbardziej rozchwytywane stworzenie w show biznesie nie mogło mnie zabraknąć również tam!

Wracając do pogody. Proponuję zaopatrzyć się w grube swetry. Od przyszłego tygodnia w galeriach rusza noc wyprzedaży. Ja na pewno będę biegał od sklepu do sklepu. Zamówiłem nawet na ten czas specjalny pojazd transportujący ogrom ubrań. Uwierzcie, jest taki i jest naprawdę ogromny! Oczywiście motyw przewodni i hit tego sezonu to BAŻANT. A i na to hasło właśnie macie 70% zniżki!

Kończę i czekam na wiadomości od Was i oczywiście zapraszam do składania podpisów pod „Modą na sukces”!

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz