Ptasie plotki

Logo bażantaWitam i o zdrowie pytam!
Kochani, jak się macie? Do sesji się już przyuczacie?
Co się z wami dzieje, że na Kampusie pustkami wieje?
Wasz Bażant nad tym ubolewa i morze łez wylewa
Z nieba leje jak z cebra, aj ta wiosna w tym roku nie jest dla nas dobra.
Na świecie różne rzeczy się dzieją, jak Wam o nich opowiem, to niektórzy pomdleją,
Za głowę się złapią, ze szczęścia podskoczą, albo złośliwie zasyczą.
Wczytajcie się w mój tekst skromny, żebym mógł poczuć się dumny.

Pozwoliłem sobie na drobny poetycki wstęp. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe?:)
Dobra, zaczynamy!

Mam dla was piękny cytacik na ten tydzień, prosto od cenionego człowieka, jakim jest Stanisław Jerzy Lec:
„Jak ćwiczyć pamięć, by umieć zapominać?”
Zostawiam was z tym pytaniem, ale uprzedzam – nie tyczy się on sesji i nauki. Każdy sobie zinterpretuje i zachęcam do głębszej refleksji.

Nie wierzę własnym bażancim oczom, przecieram codziennie rano moje zaspane ptasie ślepia i co widzę? DESZCZ, DESZCZ wszędzie DESZCZ, widzę, słyszę, czuję DESZCZ. Nie ma odrobiny słońca, promyka nadziei na ciepły dzień. Zaczynam podejrzewać u siebie stany depresyjne, zapalenie krtani od conocnych lamentów i błagań o poprawę aury nad naszym wspaniałym instytutem. Nie można nigdzie wyjść bez kaloszy i parasolki. Pomyślcie teraz o mnie, jaki ja mam problem. Gdzie ja znajdę takie kalosze na moje ptasie zgrabne nóżki? Chyba będę musiał podjąć radykalne działania. Tak być nie może. Napiszę do moich egzotycznych przyjaciół i poproszę o kilka promyków słoneczka.

Widzieliście mnie na koncercie Donatana&Cleo? Mam z nimi zdjęcie na Facebooku. Cleo podarowała mi apaszkę w oryginalnym słowiańskim stylu. Jestem teraz taki modny. Najnowszy klip tego duetu „SLAVICA” (dość kontrowersyjny) znalazł się na ósmym miejscu najpopularniejszych teledysków na YouTube i to na skalę światową!

Teraz dalej o kontrowersjach, w modzie tym razem. Melanie Gaydos to dziewczyna, która spełnia się w roli modelki. Fotografie z jej udziałem, które powstają są inne niż wszystkie. Szokują – to na pewno, być może też inspirują. Dlaczego? Melanie jest chora na hipochondryczną dysplazję ektodermalną. Jest to poważna dolegliwość, jednak dziewczyna znalazła na to sposób. Nie powiem, jak dla mnie jest to bardzo oryginalna modelka, niepowtarzalna, ale i bardzo ryzykowna. Do ciekawostek możemy też zaliczyć uczestniczę America’s Next To Model. Chantelle Brown cierpi na bielactwo. Jej fotografie są jednak niezwykle nowatorskie. Jak widzicie, swoje kompleksy można obrócić jako atut. Te dwie dziewczyny niewątpliwie są wzorem do naśladowania.

Oprócz tego, że wraz z Kate Moss i resztą śmietanki towarzyskiej czarowałem swoim urokiem Księcia Williama, to byłem też na dwóch pokazach. Pierwszy: Nenukko jesieńzima 2014/15. Niekonwencjonalny sposób na zmianę podejścia z „must have” na „may need”. Kolekcja COPY/PASTE to totalny indywidualizm. Oczywiście miałem też zaszczyt uczestniczyć w pokazie Paprocki&Brzozowski jesień-zima 2014/15. Słuchajcie, cały Teatr Wielki okryty był BLASKIEM!

1510909_680456185325713_1269923205888998568_n-horzDziękuję za uwagę, idę dalej lamentować o poprawę pogody.
Aaa jeszcze jedno – nie może was zabraknąć na Lubelskich Dziadach!
Ja tam będę grał w spektaklu, więc liczę na waszą obecność!

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz