AAC- wykład otwarty Dorothy Fraser

aacAAC- (Augmentative and Alternative Communication), czyli komunikacja wspomagająca i alternatywna. Jest to pomoc w porozumiewaniu się osób nie mówiących, lub posługujących się mową w ograniczonym stopniu. Są różne sposoby na komunikowanie się: między innymi gesty, obrazki, piktogramy, czy symbole abstrakcyjne. Przyjdź i dowiedz się więcej o AAC!

Dorothy Fraser jest fizjoterapeutką i terapeutką AAC z Wielkiej Brytanii, a także przedstawicielką Central Coast Children’s Fundation i International Society for Augmentative and Alternative Communication (ISAAC) na kraje Europy Środkowej i Wschodniej. To także redaktor światowego biuletynu AAC wydawanego przez Augmentative Communication World Network (ACWN).

Wykład otwarty w języku angielskim odbędzie się 30 października w Kolegium Jana Pawła II w sali C-618 w godzinach 14.00- 15.30. Organizowany jest przez Instytut Psychologii KUL oraz Stowarzyszenie ,,Mówić bez słów”. Wykład zatytułowano: What is Augmentative and Alternative Communication? Augmentative Communication in Practice: An Introduction.

Zapraszamy!

The following two tabs change content below.
Justyna Klimkiewicz

Justyna Klimkiewicz

Ciekawa świata i pełna energii. Patrzę na świat przez okulary w kolorze ironii 😉
Justyna Klimkiewicz

Ostatnie wpisy Justyna Klimkiewicz (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz