7 oznak zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

Christmas_bauble_black_and_whiteŚnieg, światełka, świąteczne piosenki i filmy. Nawet jeśli straciłeś orientacje w czasie lub nie posiadasz kalendarza, oznaki świąteczne mówią same za siebie. Zbliża się najbardziej magiczny czas w roku. Czas cudów, przebaczeń i spotkań z rodziną przy wigilijnym stole.

 1. Świąteczne Last Christmas 

Jedziesz sobie samochodem, z radia słyszysz „Last Christmas I gave you my heart…” i myślisz – zaczęło się. Pierwszy raz w tym roku usłyszałam tę piosenkę już na początku listopada. A od 1 grudnia na liście przebojów królują świąteczne piosenki.

3144283551_4b9517a658_z

2. Kevin sam w domu po raz enty
Kto nie oglądał jeszcze w tym roku Kevina łapka w górę. Ja widziałam już dwa razy, każdą część. W Wigilię można będzie go obejrzeć kolejny raz.

filing_images_d689f33682fe

3. Świąteczna reklama Coca-Coli
Każdemu z nas ciężarówka wypełniona po brzegi Coca-Colą kojarzy się ze świętami, a piosenka Coraz bliżej święta nastraja.

Coca-cola_truck

4. Światełka 
Na ulicach miast pojawiają się pierwsze światełka już na początku grudnia, ale są też miejscowości, w których się ich w ogóle nie zdejmuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

5. Pada śnieg
Sezon na ”ale zimno” uważam za otwarty. Spadł pierwszy śnieg, a w głowach osób pojawia się myśl „zaraz święta”.

Tree_covered_with_snow

7. Świąteczne promocje w sklepach
„Kup łańcuch na choinkę, a bombkę dostaniesz gratis” – mechanizm przedświątecznych promocji został uruchomiony.

christmas-234105_640

Dodalibyście coś jeszcze do tej listy?

The following two tabs change content below.
Sylwia Kędzierawska

Sylwia Kędzierawska

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Ulubiony zespół to bez wątpienia One Republic. Uwielbia słuchać wersów Pezeta. Książka do której często wraca: "Uratuj mnie" Guillaume Musso. Największe marzenie? Zwiedzić Los Angeles i Nowy Jork.