ZAPLANUJ GRUDZIEŃ W PAŹDZIERNIKU

Brak planów na nadchodzące miesiące? Już w grudniu koncert zespołu IRA oraz Andrzeja Piasecznego. Wydarzenia odbędą się w lubelskim CSK.

 

IRA

Bilety zamówisz na stronie: http://www.kupbilecik.pl

O IRZE

IRA powstała w 1987roku, a zadebiutowała w 1988 roku. Największe sukcesy w dotychczasowej karierze zespołu przypadły na pierwszą połowę lat 90-tych. Zespół wrócił po 7 latach przerwy, wydając w 2002 roku album „Tu i teraz”. 29 marca 2004 roku ukazała się nowa studyjna płyta „Ogień”, która była wyraźnym zwrotem w stronę mocnego gitarowego brzmienia i powrotem do muzycznych korzeni zespołu. W marcu 2005 roku IRA wydała kolejny singiel z tej płyty „Parę chwil” – utwór stał się piosenką przewodnią nowego serialu TVP2 pt „Egzamin z życia”. W 2005 roku IRA zagrała ponad 80 koncertów – plenerowych i klubowych w całej Polsce.  Rok 2009 to dla zespołu praca nad nową płytą, z której pierwszy singiel „Dobry Czas” bierze udział w preselekcjach do Eurowizji. Na przełomie marca i kwietnia zespół wyruszył w ogólnopolską trasę koncertową pod szyldem „Ira Unplugged” prezentującą ich największe przeboje w wersji akustycznej. Przełom 2009/2010 przyniósł sukces płyty „9”, z której na antenach rozgłośni radiowych mogliśmy usłyszeć 5 singli z mega hitem „Nie daj mi odejść” włącznie.

 

KONCERT ANDRZEJA PIASECZNEGO

 

 

Bilety dostępne na: http://www.kupbilecik.pl

O WOKALIŚCIE

Andrzej Piaseczny, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Laureat nagród publiczności – m.in. – Telekamery 2010, Super Jedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multi platynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. Jego płyta „Spis Rzeczy Ulubionych”, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku. Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”.  W 7 sezonie „Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję. W 2017 roku artysta świętowalł 25-lecie pracy artystycznej. W październiku 2017 ukazała się najnowsza płyta, promowana utworem „My (o mnie, o tobie, o nas)”.

 

Relacje z koncertów zobaczycie na naszej stronie http://www.cosnowego.idiks.org/ oraz redakcyjnym profilu instagramowym: https://www.instagram.com/cosnowego_/ 

 

The following two tabs change content below.
Avatar

Angelika Cygal

e-mail: cygalangelika@gmail.com
Avatar

Ostatnie wpisy Angelika Cygal (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz