Zabawa mimo deszczu – Medykalia dzień drugi

BraciaW tym roku na Medykaliach pogoda nie dopisuje, o ile w piątek na koncertach Łzów i Myslovitz głównie kropiło, o tyle wczoraj deszcz towarzyszył nam przez całe koncerty. Nie przeszkodziło to jednak w dobrej zabawie. Występujący artyści dali z siebie wszystko. Bracia Figo Fagot, Zeus, KaeN, DMK, Tylko Raz i Pawlak swoimi występami sprawili, że publiczność doskonale się bawiła.

Koncert rozpoczęli młodzi artyści, którzy powoli ściągali publiczność na teren Kampusu Uniwersytetu Medycznego. Świetne występy, pełne energii i pasji były przedsmakiem tego, co czekało nas wieczorem. Kiedy na scenę wszedł Zeus z zespołem publiczność na dobre włączyła się do zabawy. Charyzmatyczny raper z Łodzi zaprezentował utwory z nowej płyty „Jest super”, ale nie zabrakło też starszych numerów, w których wykonaniach publiczność również brała udział.

Zeus

Następnie na scenie pojawił się KaeN. Kontrowersyjny raper z wytwórni Prosto w charakterystycznej masce zrobił pełne energii show. W dobrej zabawie nie przeszkadzał nawet mocno padający deszcz.

Kaen

Na zakończenie sobotnich koncertów pojawili się Bracia Figo Fagot, którzy dosłownie zrobili ogień na scenie. Publiczność przez cały występ głośno śpiewała z artystami każdą piosenkę. Pod sceną powstała jedna wielka dyskoteka. Ludzie doskonale bawili się przy Wóda zryje banię, Janko Janeczko, Pisarz Miłości, czy Hot Dog. To jak udany był to koncert świadczy to, że rozchodzący się ludzie w małych grupkach śpiewali przed chwilą grane piosenki Braci Figo Fagot.

Bracia 2

Dzisiejsze koncerty odbędą się w rytmach muzyki klubowej, a gwiazdą wieczoru będzie REDFOO ze znanego wszystkim zespołu LMFAO. Nie zabraknie również znanych Dj-ów, zagrają: FaFaq, Puoteck, Miqro, Neevald, FreshDaniels, Lipynsky & Kamil Pankowski. Serdecznie zapraszamy na Medykalia 2016!

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na naszym Facebooku. Wchodźcie, oznaczajcie siebie i znajomych! Zapraszamy również na zdjęcia z Juwenalia/Feliniada/Kulturalia 2016 i Korowodu. ?

The following two tabs change content below.