Z „The Moon Tour” w Lublinie

Czy są tutaj fani Michała Szpaka? Jeśli tak, to już 25 listopada o godzinie 19:00 w Centrum Spotkania Kultur będzie można posłuchać jego występu.

https://biletyna.pl/

Artysta inspiruje się muzyką lat 80 i 90 XX wieku z pogranicza muzyki klasycznej, jazzu, rocka, pop-u i pop-rocka. Swoją karierę muzyczną budował już od najmłodszych lat. W 2011 roku wystąpił w pierwszej edycji polskiego talent show TVN „X-Factor”, gdzie zajął drugie miejsce, a następnie na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej po wykonaniu utworu „Oczy czarne” zajął pierwsze miejsce. W 2015 roku wydał debiutancki singiel „Real Hero”, zaś w czerwcu zgłosił się do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie z piosenką „Color of Your Life” dostał się do finału krajowych eliminacji. Tym samym w finale w 2016 roku zajął pierwsze miejsce i został przedstawicielem Polski w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Po raz kolejny bierze również udział w programie muzycznym. Tym razem, jest to emitowany przez Telewizję Polską „The Voice of Poland”, gdzie występuje już nie jako uczestnik, a trener.

25 listopada artysta wystąpi w Lublinie w ramach najnowszej trasy pt. „The Moon Tour”, która porusza problemy z jakimi aktualnie boryka się nasza planeta, jak np. płonące lasy, śmierć wielu gatunków zwierząt, czy topniejące lodowce.

Bilety na występ można kupić on-line: https://biletyna.pl/koncert/Michal-Szpak/The-Moon-Tour/Lublin?utm_source=kiwiportal.pl&utm_medium=events_list_xml&utm_campaign=general

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz