Wyrusz z nami w podróż pełną wrażeń

justynanieściorukrumuniaWe wtorek 28.04 o godzinie 19:00 w Pi x Drzwi odbędzie się wydarzenie kulturowe, na którym osoby odbywające wolontariat Global Citizen opowiedzą o szczegółach podróży swojego życia!  Tego dnia Portugalia, Tajlandia, Rumunia, Egipt odkryją przed Wami swoje oblicze!

Global Citizen to międzynarodowy program wymiany dla młodych osób zainteresowanych rozwojem osobistym, odkrywaniem i dzieleniem się swoją kulturą. Osoby biorące udział w wolontariacie za granicą działają, aby wpłynąć na lokalne środowisko. Jedno jest pewne – na wolontariacie nie można się nudzić!

„Zdecydowałam się na 6-tygodniowy projekt marketingowy w Rumunii. Pracowałam w firmie typu start-up, gdzie zajmowałam się promowaniem aplikacji randkowej. Do moich zadań należało tworzenie e-booka o randkach oraz zajmowanie się stroną internetową tego produktu” – opowiada Justyna, która podczas spotkania rozwieje Wasze wątpliwości przed wyjazdem do Rumunii.

kamilakrólikowskaegipt

Wolontariusze zwiedzili rozmaite miejsca na niemalże wszystkich kontynentach i wrócili, aby podzielić się z nami swoją historią. Wielu turystów ceni Tajlandię za doskonałe jedzenie, niskie ceny oraz uśmiechniętych mieszkańców. Egipt to kraj, który ma do zaoferowania wiele atrakcji: podziwianie piramid, safari na wielbłądach, czy rejs po Nilu.

„W Portugalii koniecznie musicie przejechać się żółtym tramwajem w Lizbonie, odwiedzić winiarnię w Porto oraz zobaczyć zachód słońca na plaży w Algarve” – opowiada Diana Skwarzyńska, prelegentka tego wydarzenia.

Global Citizen – podróż życia to okazja, by rozwiać swoje wątpliwości przed zaaplikowaniem na wolontariat, dowiedzieć się, jakie wymagania należy spełnić, dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji, jak skutecznie szukać ofert wolontariatu oraz wysłuchać porad, jak najlepiej spakować się na 6-tygodniową podróż.

dianaskwarzyńskaportugalia

Global Citizen – podróż życia to wydarzenie, które na pewno zmotywuje wszystkich do podróżowania i aktywnego spędzania swojego czasu!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku Global Citizen – podróż życia: https://www.facebook.com/events/770092213098510/

 

The following two tabs change content below.
Klaudia Ceglarz

Klaudia Ceglarz

Mam na imię Klaudia. Uwielbiam muzykę na żywo. Szczególnie bliskie są mi dźwięki reggae. Można powiedzieć, że mam własną trasę koncertową z moimi przyjaciółmi. Nie, nie mamy zespołu. Podróżujemy po całej Polsce za koncertami zespołów, których słuchamy. Dlatego bliskie są mi wydarzenia kulturalne oraz sposoby na tanie podróżowanie. Jestem uśmiechniętą pesymistką. Lubię sobie ponarzekać, ale szybko wracam do rzeczywistości i dostrzegam pozytywne odcienie danej sytuacji. Piszę o wszystkim, co sprawia mi przyjemność, a tym samym wywołuje uśmiech na twarzach czytelników.
Klaudia Ceglarz

Ostatnie wpisy Klaudia Ceglarz (zobacz wszystkie)