Weź udział w licytacji i dołóż swoją cegiełkę do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

PLAKAT_WOSP_22-FINAL_2014_kwadrat_miniatura-290x290Marzy Ci się używana sukienka lub buty, w których już ktoś chodził? Oto stoi przed Tobą szansa wylicytowania przedmiotu, który chciałbyś mieć na własność, za ,,im więcej tym lepiej’’. W ten sposób pomagasz dzieciom i osobom starszym podczas już 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

,,Tefałenowscy’’ Lekarze złożyli swe autografy nie na recepcie, lecz na płycie zawierającej pierwszą serię serialu, która jest jednocześnie przepustką na plan filmowy w Warszawie, bądź Toruniu. Obejrzyj operację z bliska lub zmierz tętno pacjenta z Magdaleną Różdżką i jej zegarkiem.

Wróżbita Maciej oddaje swą ukochaną czerwoną koszulę, która podobno przynosi szczęście i działa, jak magiczna kula – pokazuje przyszłość. Z pewnością nowy właściciel zaraz po założeniu tej części garderoby uzyska zdolności para(nie)normalne.

Aktor Wiktor Zborowski, przekonany, że nikt go nie rozpozna i pozostanie anonimowy, przekazuje wspaniałą błystkę o niebywałych rozmiarach, która skusi z pewnością niejednego mieszkańca wód. Zachęcamy wszystkich pasjonatów ryb i wędkowania do udania się na aukcję i nabycia oryginalnej przynęty.

Edyta Herbuś oddaje swą kolię, którą otrzymała w Tańcu z gwiazdami. Darzy ją wielkim sentymentem i twierdzi, że to dzięki niej Polacy pokochali taniec towarzyski i kryształy.

Natalia Siwiec na aukcję wystawia pamiętną koszulkę z Orłem, w której kibicowała Naszej Reprezentacji w trakcie meczu Polska – Czechy podczas Euro 2012. Właścicielka na pewno będzie się wyróżniać z tłumu i propagować patriotyzm.

Michel ,,oddaj fartucha’’ Moran na ten szczytny cel przekazuje swój kitel kucharski, w którym niejednokrotnie gotował. Być może szczęśliwy nabywca znajdzie na nim jeszcze resztki jakichś pyszności.

1220022.3

Kasia Tusk oddaje kosmetyki z własnej limitowanej edycji. Drogie Panie – nie musicie się martwić, że jakaś inna kobieta będzie miała takie same- te są podobno ,,białym krukiem’’.

Jej tata – premier Donald Tusk, pragnie zlicytować prezent od Davida Camerona – koszulkę piłkarza Van Persiego z autografem. Być może koszulka jest magiczna i zawiera choć część umiejętności tego zawodnika – warto to sprawdzić!

Aktorka Maria Niklińska ma do zaoferowania unikalny tęczowy gorset – broń Boże nie wolno go kojarzyć z nieszczęsną warszawską tęczą! W jego wykonanie zaangażowało się 200 jubilerów nie tylko z Polski ale także spoza jej granic, a wykonano go z 400 kryształków Svarovskiego. Prezentuje się naprawdę wspaniale!

Jeżeli ktoś chciałby nabyć książkę kucharską, to polecamy tę autorstwa Anny Popek i jej siostry – miejmy nadzieję, że nie zawiera samych dietetycznych przepisów.

Julia Kamińska i Rafał Królikowski mają do wykupienia zaproszenia. Julia na musical ze swoim udziałem i dodatkowo plakat z podpisami obsady, a Rafał na dowolny spektakl, w którym występuje. Oczywiście oba zaproszenia są podwójne, a terminy można ustalić z aktorami.

Jeśli jesteś studentem, to pewnie zainteresuje Cię możliwość bycia rektorem uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Niestety taka przyjemność trwa tylko jeden dzień, ale poczucia władzy absolutnej na pewno się nie zapomina.

Kawa czy herbata? A może  farby olejne? Brzmi dziwnie? Chodzi o sposoby malowania obrazów – tym razem można kupić dzieło wykonane kawą. Czujecie ten niesamowity aromat?

398px-WOŚP_(3190529579)

Dla wielbicielek Justyny Steczkowskiej są buty, kolczyki i bransoletka, które zostały wykonane specjalnie dla niej i nie zobaczycie w nich żadnej innej damy. Jest także prześliczna, karnawałowa sukienka, zupełnie nowa- bo zamówiona z myślą o przeznaczeniu jej na Wielką Orkiestrę, więc uszyta tylko i wyłącznie dla nowej właścicielki.

Rafał Bryndal ma natomiast, w odróżnieniu od Premiera, swoją koszulkę piłkarską z meczu: TVN kontra Politycy. Zapewnia, że jest kilkakrotnie wyprana, więc można spokojnie ją nabyć.

Drodzy Państwo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i wsparcia tych najmniejszych, a także tych starszych. Niech atmosfera minionych Świąt nadal gości w Naszych sercach i pozwoli Nam dołożyć tę cegiełkę do milionów innych, aby zobaczyć uśmiech wdzięczności na twarzach potrzebujących.

The following two tabs change content below.
Justyna Klimkiewicz

Justyna Klimkiewicz

Ciekawa świata i pełna energii. Patrzę na świat przez okulary w kolorze ironii 😉
Justyna Klimkiewicz

Ostatnie wpisy Justyna Klimkiewicz (zobacz wszystkie)