Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

5144b0c8c102972e41bf2eec689aee50Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i niepowtarzalny czas. To nic, że nie ma śniegu, a pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Nieważne, że świąteczne zamieszanie przez media i sklepy towarzyszy nam od ponad miesiąca. Liczy się bowiem coś zupełnie innego. Ta cała otoczka nie będzie miała żadnego sensu, jeśli wewnątrz siebie nie poczujemy tej świątecznej radości, otaczającej nas miłości i bliskości rodziny. 

Właśnie tego Wam życzę, żeby każdy z Was na chwilę mógł się zatrzymać i poczuć prawdziwą magię świąt. Przestać martwić się, czy wszystko jest idealnie. Zakończyć chociaż na chwilę spory i nieporozumienia. Być razem z najbliższymi i skupiać się tylko na tym. Dzięki temu święta dadzą nam siłę, która będzie nam towarzyszyć przez kilka następnych tygodni, a wspomnienia wspólnego czasu będą pomagać w trudnych chwilach.

Święta Bożego Narodzenia są raz w roku, nie zmarnujmy tego czasu. Oby nic nie było ważniejsze do rodzinnego spotkania. Przez pozostałe 364 dni możemy poświęcać się pracy, obowiązkom, ale tego wyjątkowego dnia potrzebujemy tylko bliskości ukochanych osób.

Wesołych Świąt!

kolaż świąteczny

The following two tabs change content below.