Wariacje smaku

Będzie o gotowaniu ze smakiem, przekąsem i przede wszystkim pasją. Zauroczy Cię magia barw, kolorów i aromatów.

Masz czasami wrażenie, że potrafisz przypalić – nawet wodę? A może z powodzeniem wykonujesz kulinarne piruety i suflet to dla Ciebie pestka? Spokojnie, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ostatnio gotowanie stało się zwyczajnie modne. Ilość kulinarnych blogów, porad jest oszałamiająca. Można samemu przygotować w domu dania rodem z najlepszych restauracji. I ja postanowiłam podzielić się z Wami swoimi pomysłami i wielką pasją do tego, co piękne i smaczne.

Nie bój się zrobić bałaganu, pichcenie to świetna zabawa. Lubisz innowacje, a może cenisz sobie tradycje i prostotę? Postaram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tym i sama świetnie się bawić. Podobno nauka przez zabawę przynosi spektakularne rezultaty.Sama jestem łasuchem, ale często produkty sprzedawane w sklepach zwyczajnie nie dają rady sprostać moim oczekiwaniom. Dlatego tak bardzo lubię gotować.Przygotowana własnoręcznie potrawa będzie smakowała najlepiej na świecie. Noo, lepiej może być tylko u mamy lub babci 🙂

Będzie o tym jak w fajny sposób zaskoczyć ukochaną osobę fajną kolacją, a wcale nie jest to takie trudne jak się wydaje. Podam kilka ciekawych propozycji co zabrać ze sobą do szkoły/ pracy. Zobaczycie zazdrość kolegów, którzy codziennie jedzą takie same kanapki. Będzie też to, co misie lubią najbardziej- słodkości. Wrzucę też kilka fit propozycji, bo idzie wiosna, a rzeźba sama się nie zrobi.

Miałam tego nie robić, ale zdradzę ten sekret. We wszystko co robisz włóż całe swoje serce. Wtedy to będzie jedyne w swoim rodzaju. Złość nigdy nie jest dobrym doradcą. No chyba, że chcesz szybko rozklepać schabowego 🙂

Jesteście gotowi na podróż po krainie smaków? Zapnijcie pasy, bo to będzie jazda bez trzymanki 🙂

The following two tabs change content below.
Agnieszka Sałata

Agnieszka Sałata

Moją wielką pasją jest gotowanie. Lubię spędzać wieczory z kubkiem kakao i książką w ręku. W wolnym czasie pływam, a latem jeżdżę rowerem. Jestem osobą wesołą i otwartą na innych ludzi.
Agnieszka Sałata

Ostatnie wpisy Agnieszka Sałata (zobacz wszystkie)