W co się ubrać w 2019?

Po zimowych wyprzedażach w sklepach zaczęły pojawiać się nowe ubrania – idealny czas, aby odświeżyć swoją szafę. Najpierw jednak warto zajrzeć, co będzie modne w najbliższym sezonie.

Mimo wielu oczekiwań w nadchodzącym sezonie, nadal obecne będą wzory zwierzęce. Trend ten królował również w poprzednim roku, dlatego warto wybrać się na zakupy i dokładnie przejrzeć sekcję wyprzedaży, ponieważ wciąż można tam znaleźć wiele perełek w obniżonych cenach. Wzory w panterkę i skórę węża obecne były na wielu wybiegach, dlatego warto mieć choć jeden tego typu drobiazg.

W sklepach zauważymy również pełno pasteli oraz klasycznych kolorów nude.  Beże i brązy to odcienie, które pasują do każdego i wyglądają wspaniale niezależnie od stylizacji, więc przy następnych zakupach warto zwrócić na nie uwagę.

Mimo kolorów stonowanych, nie możemy zapomnieć o nucie zwariowania i tu pojawiają się kolory neonowe. Na wybiegach najczęściej królował żółty i nawet jeśli nie czujemy się w nim dobrze, stylizację możemy dopełnić biżuterią właśnie w tym kolorze.

Kolorów jednak będzie znacznie więcej, ponieważ do łask wraca styl hippie i ubrania typu Tie-die, czyli trend polegający na nieregularnym farbowaniu odzieży. Styl ten był bardzo popularny w latach ‘60/’70, a teraz zagościł nawet na pokazie Gucci.

Modne będą również spodenki rowerowe sięgające połowy uda. Ubiór niezwykle wygodny, jednak nie musi kojarzyć się wyłącznie z kolarstwem – projektanci bardzo często elastyczne spodenki łączyli z marynarkami oraz z białymi koszulami.

Z gadżetów na popularności zyskują małe okulary przeciwsłoneczne. Obecnie moda na nie króluje wśród super-modelek i z pewnością przynajmniej jedna para powinna znaleźć się na półce fanki stylowego ubioru.

Do tegorocznych trendów trafiają również pióra i frędzle. Kojarzone i ubierane na wielkie wyjścia pióra w tym sezonie będą modnie wyglądać nawet w towarzystwie japonek, albo w postaci prostej biżuterii.

The following two tabs change content below.

Kamila Olszewska