Tygiel kulturalny – zintegruj się

9514892620_a82a5046e7_mJuż jutro, 27 maja, przy Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbędzie się Tygiel Kulturalny. Lubisz podróżować? Poznawać nowe kultury? Zapraszamy do wspólnej integracji! 

Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po różnych zakątkach świata. Dowiesz się rzeczy, o których nawet nie śniłeś. Nasi sąsiedzi i nie tylko, chcą podzielić się swoimi kulturowymi ciekawostkami. Już 27 maja Komisja do Spraw Wymian Międzynarodowych Samorządu Studentów UMCS, przy współpracy z zagranicznymi studentami, organizuje Tygiel Kulturalny. Ruszamy już o godzinie 11:00 z Placu Marii Curie-Skłodowskiej. Oprócz niesamowitej podróży, w którą zabiorą po swoich krajach studenci, będziemy mogli przenieść się w czasie i przypomnieć sobie jak wyglądały ludowe potańcówki. Jeśli spodoba się Ci się ta wycieczka zapraszamy na końcowy przystanek: tereny zielone akademików UMCS, które odwiedzimy o godzinie 19:00. Śpiewy, tańce oraz grill (jedzenie we własnym zakresie) pomogą w integracji międzynarodowej.

Przeżyj razem z nami tę przygodę!

Zintegruj się!

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)