#tydzieńdlaidiksu

Szósty grudnia kojarzy nam się z Mikołajkami, z wejściem w czas świąteczny. Natomiast dla nas studentów dziennikarstwa na Katolickiem Uniwersytecie Lubelskiem kojarzy się zupełnie z czymś innym. Zobaczcie sami.

Trzy lata minęły dla studentów dziennikarstwa tak szybko, że nie zdążyli się obejrzeć, a terminy już ich goniły. Trzeci rok okazał się bardzo męczący. Koniec studiów stacjonarnych kończy się obroną pracy licencjackiej. Październik przypominał jeszcze o wolnych chwilach, beztroskich tygodniach, które spędzili najpierw na uczelni, a potem w pracy czy na spotkaniach ze znajomymi. Listopad niestety dał się już we znaki. Zaczęło się więcej prac, które pilnie musieli wykonywać na swoje specjalizacje, a które wybrali pod koniec drugiego roku. Ich promotorzy zaczęli przypominać, że już niedługo trzeba będzie podać temat swojej pracy licencjackiej. Grudzień nadejdzie już jutro, a niektórzy nie mają jeszcze wybranego tematu pracy licencjackiej.


Dokładnie tydzień. Tyle dzieli studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej na KULu od oficjalnego złożenia tematów i zatwierdzenia ich przez promotorów. Ten tydzień pokaże, jak nawet ci najbardziej niedotrzymujący terminów, sprężą się i złożą swój wniosek. Będzie to dla nich najgorsze 7 dni, a zwłaszcza dla tych, który jeszcze wahają się nad wyborem tematu pracy. Idiks opanuje fala stresu, a każdy kolejny kończący się dzień będzie przypominał jeszcze bardziej, iż 6 grudnia nadchodzi wielkimi krokami.

Trzymajmy kciuki, aby nasi koledzy zdążyli złożyć swoje wnioski, a temat ich pracy okazał się trafionym wyborem.

The following two tabs change content below.
Dominika Dybała

Dominika Dybała

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Zakochana we wszystkim co związane z aparatem, dobrą muzyką oraz Warszawą. Uwielbiająca podróże, młoda, zakręcona, pełna pozytywnej energii dziewczyna prowadząca fotograficznego bloga.
Dominika Dybała

Ostatnie wpisy Dominika Dybała (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz