Sylwestrowy zawrót głowy

catalogoshe092013_3131 grudnia nadchodzi wielkimi krokami, czas zatem zdecydować się na kreację sylwestrową. Witryny sklepowe zalewane są mieniącymi się kolorami i świecidełkami. Warto więc zastanowić się, co z tych wszystkich propozycji najbardziej pasuje do naszej osobowości i figury.

58934Projektanci postanowili z całego sezonu stworzyć zabawę sylwestrową, gdzie królują przede wszystkim cekiny, metaliczny błysk oraz sztywne materiały. Rok 2015 rozpoczniemy z wielkim blaskiem. Główne propozycje to sukienki i spódnice pokryte cekinami oraz diamencikami. Znajdzie się nawet alternatywa dla dziewczyn nieprzepadających za odkrywaniem nóg. Spodnie w tym stylu to prawdziwy hit. Należy jednak pamiętać, że ten niesamowity błysk przyciąga uwagę nie zawsze tam, gdzie byśmy chciały. Niestety takie kreacje nie są polecane paniom o krąglejszych kształtach.

Stylizacje-jak-DIOR-2015 Dla nich zdecydowanie lepsze będą sukienki odcinane w talii, idealnie maskujące odstający brzuszek, albo oversaze’owe z lejącego się materiału, wręcz opływające sylwetkę, nie odsłaniając jej mankamentów. Dla osób nieprzepadających za świecidełkami również cos się znajdzie. Królujące przez ostatnie pół roku frędzle, można znaleźć w formie ozdób bujających się w rytm sylwestrowych przebojów. Przebić próbują się również niekonwencjonalne szyfonowe falbanki. To delikatne detale, ale niesamowicie wzbogacające kreacje.

sukienki-na-sylwestra-2015-jay-ahr-fot-imaxtreeProjektanci w swoich ostatnich propozycjach ogromną uwagę przykładają do ramion. Proponują uwydatnienie ich poprzez wycięte otwory, bądź prześwitujące materiały.

wieczorowa-sukienka-ołówkowa-dla-puszystej Nie każdy lubi jednak eksperymenty. Dla takich osób proponujemy prostą, niezawodną małą czarną, do której najchętniej dodawana jest koronka. To właśnie ona będzie wiosennym hitem. A co z kolorem? Promowane są odcienie szarości i złota, najlepiej z metalicznym blaskiem, bądź niezawodna czerń z błyszczącymi dodatkami.

Stylizacja to tylko mała część najbardziej błyszczącego i kolorowego wieczoru w roku. Udany sylwester to pozytywne nastawienie, uśmiech i dużo energii przeznaczonej na udaną zabawę. Oczywiście wieczorowy wizerunek nie jest tak zupełnie bez znaczenia. Jeśli jesteśmy zadowolone z siebie i swojego wyglądu, każda chwila będzie dla nas najpiękniejsza.

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)