Znajdź swój styl

DSCN7361„Bez uśmiechu nigdy nie będziesz w pełni ubrana”. To stwierdzenie, którym swoją książkową przygodę rozpoczyna Maja Sablewska – szerzej znana jako menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy oraz osobowość telewizyjna. „10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej” to krótka podróż po przełomowych chwilach samej autorki oraz wycieczka praktycznych porad i wskazówek.

Każda z nas chce czuć się dobrze, ale co ważniejsze przy tym także efektywnie wyglądać. Nie chodzi o to, by kupić kolejną zbędną rzecz na poprawę humoru. Maja Sablewska radzi przede wszystkim, co jest całkowicie niezbędne w szafie każdej kobiety, a co ewidentnie nadaje się do wyrzucenia, czy rekonstrukcji. Wydawałoby się, że to tylko ubranie… O nie – to aż ubranie, od którego zależy nie tyle to jak wyglądasz, ale przede wszystkim jak się w tym czujesz. Poradnik wzbogacony jest pięknymi zdjęciami autorki w jej stylowych i niepowtarzalnym stylizacjach oraz tych z prywatnej galerii.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Książka ta to również swego rodzaju przewodnik po życiowych decyzjach, przełomach, trudnych wyborach autorki. Przykładem może tu być historia z jej szkolnych lat i ogromnych kompleksach – przez to zamiłowanie do za dużych bluz, pod którymi skrzętnie ukrywała swoją figurę. Wydawałoby się to dziwne wiedząc, kim jest teraz, ale tym faktem pokazuje, że też borykała się z takimi problemem.

Oprócz tego Maja zdradza nam swoją miłość do kapeluszy (bardzo modnych w tym sezonie) oraz do bransoletek, które jak twierdzi, mają dla niej ogromną wartość sentymentalną. Te i wiele innych sekretów znajdziecie w proponowanej przeze mnie książce.
Jak już wspomniałam „10 sposobów na modę…” to praktyczny poradnik „modowy”.
Lista rzeczy niezbędnych, kompletnych „must have”, to praktyczne rozwiązania sytuacji,
w której kolejny raz stoimy przed szafą ze zrezygnowaną miną mówiąc: „Nie mam się w co ubrać”. Odpowiedź na to pytanie na pewno znajdziemy w książce Mai Sablewskiej. Oprócz tego, autorka wskazuje też triki, dotyczące make- up’ u, włosów, paznokci, przywołując rady swoich przyjaciół – specjalistów.

„10 sposóbów na modę…” to książka, którą czyta się bardzo szybko. Poradnik wzbogacony jest o zdjęcia, które naocznie pozwalają przyjrzeć się praktycznym „modowym” rozwiązaniom. Ponadto na końcu mamy miejsce na sporządzenie własnych notatek, dotyczących podjęcia pewnych zagadnień wspomnianych w książce.
Ta publikacja nie jest stratą czasu, a nietypową wycieczką po decyzjach samej autorki oraz cennych wskazówkach dotyczących tego, jak mądrze kupować i jak czuć się dobrze we własnej skórze.
DSCN7372

The following two tabs change content below.
Avatar

Joanna Łukasiewicz

.

Napisz komentarz