Students helping Students – nabór do ESN LUT Lublin

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Twoje życie studenckie nabierze kolorów. Zdobędziesz doświadczenie w zakresie HR, PR, FR. Będziesz miał szansę na realizację ogólnopolskich projektów. Będziesz mógł wzbogacić swoje portfolio. Poznasz wielu ciekawych ludzi z Polski i Europy. Nauczysz się lepiej organizować swój czas. Dowiesz się, jak przyjemnie studiować. Chcesz więcej?

Możesz przeżyć wspaniałą przygodę, polepszyć swoje umiejętności językowe i poznać wspaniałych ludzi, zarówno Polaków, jak i obcokrajowców. Wystarczy przejść koło Politechniki i wstąpić na nabór do ESN LUT Lublin. Przedstawiona wyżej oferta znajduje się na wydarzeniu, które informuje nas o rekrutacji. Wszystko fajnie, pięknie, ale co to takiego ten ESN?

Erasmus Student Network to organizacja studencka o zasięgu ogólnoeuropejskim. Jej celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, a przede wszystkim programu ERASMUS.

ESN LUT Lublin to oddział ESN działający przy Politechnice Lubelskiej. Jest to najprężniej działający oddział organizacji w Lublinie. Do jego zadań należy przede wszystkim działalność w interesie obcokrajowców przebywających w Lublinie w ramach wymiany studentów. ESN LUT Lublin organizuje szereg wydarzeń, które mają na celu urozmaicenie studentom pobytu w Polsce, a także poznanie pięknej Lubelszczyzny.

Chcesz udać się na wymianę studencką do innego kraju? Przynależność do ESN LUT Lublin na pewno Ci to ułatwi!

Nie ma na co czekać! Od dziś do 20 marca w godzinach 11-14 możecie dowiedzieć się więcej podczas spotkań informacyjnych. Wystarczy udać się na poszczególne wydziały Politechniki Lubelskiej:

17.03. – Wydział Zarządzania
18.03. – Wydział Budownictwa i Architektury
19.03. – Wydział Mechaniczny

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/865168856857594/

REKRUTACJA 2015

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.