Studencki Nobel 2014 – Zapisy wciąż trwają

plakaty_101_rozciagniete_rgbJesteś wszechstronny, realizujesz się nie tylko naukowo, działasz w organizacjach społecznych, znasz wiele języków, byłeś na wymianie zagranicznej lub też masz osiągnięcia sportowe? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wziął udział w konkursie Studencki Nobel 2014, który wyłania najlepszego studenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem do organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów konkursu jest rozpoczęcie wiodącego kierunku studiów przed 28 rokiem życia oraz 70% średniej ze wszystkich zamkniętych semestrów na danym poziomie studiów. Studencki Nobel został objęty patronatem Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. To już szósta edycja tego prestiżowego wydarzenia.

Do wzięcia udziału w konkursie należy zarejestrować się na stronie http://www.studenckinobel.pl i wypełnić formularz. W nim musicie wypisać wszystkie swoje osiągnięcia. Nagrodą główną jest wysoka nagroda pieniężna (w tamtym roku było to 10 000 zł).

Na początku będą wybierani najlepsi w swych uczelniach, później województwach, a na końcu zostanie wybrany najlepszy żak w Polsce. Dodatkowo będą konkursy w różnych kategoriach branżowych i tam też będą wybierani najlepsi w owych dziedzinach.

Przed wypełnieniem formularza należy zapoznać się z regulaminem i kryteriami konkursu, które znajdziecie na tej samej stronie, gdzie musicie się zarejestrować. Zapisy trwają do końca marca !

The following two tabs change content below.
Dawid Małek
Miejscem, w którym przyszedłem na świat było miasto Radom a mieszkam w maleńkiej miejscowości o nazwie Grabowska Wola. Lubię wiele dziedzin sportowych, ale kocham tylko piłkę nożną. Lubię robić wszystko, co jest związane z footballem: grać na boisku, na komputerze, oglądać mecze no i.... opisywać piękno tego sportu. Interesuje się również historią, trochę motoryzacją i geografią. Nie jestem na 100% przekonany, czy zostanę dziennikarzem, jednak w podjęciu decyzji i zweryfikowaniu moich predyspozycji może pomóc praktyka w takich miejscach, jak gazeta studencka "COŚ Nowego".