Spotkanie opłatkowe Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

12359773_1001084023286318_1854876473_o (1)Już 16 grudnia znowu będziemy mieli okazję poczuć świąteczną atmosferę na Majdanku. Tego dnia o godzinie 16.00 w sali 241 rozpocznie się spotkanie opłatkowe Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Wszystko to za sprawą studentów pierwszego roku dziennikarstwa, którzy przy pomocy swoich starszych kolegów przygotowali jasełka.  Te coroczne spotkania świąteczne  stały się wspaniałą tradycją Instytutu i na stałe wpisały się w jego harmonogram. Zarówno dla pracowników instytutu, jak i dla studentów jest to okazja by złożyć sobie życzenia  i odnaleźć w sobie ducha zbliżających się świąt. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie nie tylko całą majdankową społeczność, ale także pozostałych studentów i wykładowców, aby przekonać się jak wygląda Kampus Majdanek w tej świąteczno-artystycznej odsłonie.

The following two tabs change content below.
Katarzyna Sieradzka

Katarzyna Sieradzka

Jestem studentką drugiego roku dziennikarstwa. Uwielbiam czytać książki, ale moją największą pasją jest tworzenie "czegoś z niczego", szerzej pojęte jako DIY. Interesuję się również sztuką, a w wolnych chwilach zgłębiam tajniki kuchni.