W spodniach czy w sukience – będziecie bawić się świetnie

Tuż po świętach, 8 kwietnia, w lubelskim Centrum Spotkania Kultur wystąpi wokalistka, którą z całą pewnością większość osób zna – Ania Dąbrowska. Najnowszy album „The Best Of” to podróż po największych przebojach artystki z istotną dozą nowości.

 

 

(NIE)PRAWDA!
Artystka kompletna – pisze teksty, komponuje – i oczywiście śpiewa. Każdy z jej sześciu albumów jest niesamowitą historią. Pięć z nich uzyskało status „platyny”. Droga, którą przebyła w swojej karierze – imponująca. Od stylu retro do elektronicznych brzmień, powstałych przy współpracy z Gromee’m (polski dj, producent muzyczny, Andrzej Gromala). Wokalistka wie czego chce, śmiało podąża przez życie i dźwięki. Szczerość, jaką prezentuje wyczują nawet sezonowi fani. Zaraża wrażliwością. Kiedy inni szukali tego, co popularne, ona wybrała estetykę lat 60., czy 70. Sukces. Bez sztucznego udawania, bez ustawicznego pchania się w popularność. Imponujące, prawda?

 

 

Koncert „The Best Of” – 8 kwietnia w CSK, start o godzinie 20. Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste , www.goodtaste.bilety24.pl , www.kupbilecik.pl oraz w Empiku, Saturnie, Media Markt i Media Expert. Idźcie na koncert, zachwyćcie się i delektujcie każdą nutą. Na żywo wzmocnione doznania.

The following two tabs change content below.

Angelika Cygal

e-mail: cygalangelika@gmail.com

Ostatnie wpisy Angelika Cygal (zobacz wszystkie)