Sobota w rytmach disco-polo

DSC_0125Kolejny dzień Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2014 za nami. Dzisiejsze koncerty przyciągnęły na tereny zielone Politechniki fanów dobrej zabawy. Śpiewom i tańcom nie było końca. Wszystko to dzięki rytmom disco-polo, które leciały z głośników. 

Wszystko zaczęło się od supportów, wśród których wystąpili: laureaci 3 miejsca Przeglądu Kapel Studenckich oraz Bloom DrGree Heidfelt. Ich zadaniem było rozkręcić publiczność, która po wczorajszym pełnym energii występie Grubsona oczekiwała czegoś rozluźniającego.

DSC_0076Wieczorem zaczęły się występy gwiazd, począwszy od After Party, który świetnie zadbał o klimat. Tuż po nim nastąpiła wśród publiczności wielka euforia. Na scenę wszedł doskonale wszystkich znany: zespół Akcent. Podczas swojego koncertu zaśpiewał swoje największe hity. Wtórowali mu w tym fani, którzy dokładnie znali takie piosenki jak: „Pszczółka Maja”, „Gwiazda”, czy „Życie to są tylko chwile.”

Na końce zagrał zespół Red Lips. Młodka wokalistka szybko złapała kontakt z publicznością. Zagrali swoje największe hity oraz covery innych zespołów, między innymi „Telefony” Republiki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy również jutro, a dziś galeria naszego wykonania. KLIK

The following two tabs change content below.