Słodka ,,Akcja Tost”

       Kolejna edycja akcji ,,Tost” zakończyła się sukcesem. Organizatorem tej inicjatywy było Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa KUL.

 

Charytatywne stoisko z ciastami i tostami pojawiło się 3 i 4 grudnia na parterze Collegium Jana Pawła II,  na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wypieki przygotowali studenci oraz pracownicy Instytutu Dziennikarstwa i Zarządzania. Podczas eventu można było kupić również robione na bieżąco, ciepłe tosty. Kwoty otrzymane ze słodkości i gorące kanapki przeznaczone zostaną na prezenty dla dzieciaków z Felina. Finał akcji będzie miał miejsce 6 grudnia w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej.

 

     ,,Bardzo się cieszę, że tak bardzo wiele osób zaangażowało się w tę akcję. Dzięki hojności, ale przede wszystkim dobroci serca tych osób uda się przygotować 34 paczki dla dzieci, które otrzymają je 6 grudnia.” – mówi Natalia Jasińska, koordynatorka wydarzenia.

 

Zdjęcia: Natalia Jasińska, Oliwia Flis

The following two tabs change content below.
Wiktoria Strawa

Wiktoria Strawa

Studiuje II rok na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na KUL. Interesuje się kinem, zwłaszcza przedwojennym. Uwielbiam słuchać starych kawałków i muzyki filmowej. Jako ,,niepoprawna romantyczka" w wolnych chwilach pisze wiersze i opowiadania, by na chwilę oderwać się od rzeczywistości.
Wiktoria Strawa

Ostatnie wpisy Wiktoria Strawa (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz