„Sentymentalnie Tour”

Grubson sentymentalnie? To da się zrobić! Dla fanów, artysta przygotował prawdziwy spektakl. 10 listopada w Filharmonii Lubelskiej raper zaprezentuje swoje  utwory w wyjątkowej oprawie muzycznej. 

„Sentymentalnie Tour” to wydarzenie przedstawiające utwory GrubSona z nowym akcentem muzycznym. Z myślą o słuchaczach, którzy byli z artystą od początku i razem z nim przechodzili przez kolejne etapy w życiu, powstał pomysł na specjalną, jesienną trasę.

GrubSon będzie świętować podsumowanie 15 lat działalności artystycznej oraz 10-lecie od daty wydania debiutanckiego albumu „O.R.S”! W ramach kilku wyjątkowych koncertów, usłyszeć będzie można przekrojowy materiał ze wszystkich dotychczas wydanych płyt w zupełnie nowych aranżacjach. Oprócz stałego składu koncertowego „Sanepid”, na scenie obok GrubSona pojawią się dodatkowi instrumentaliści, m.in sekcja dęta czy kwartet smyczkowy. W ramach koncertów z cyklu „Sentymentalnie Tour” GrubSon przygotował także kilka niespodzianek.

Zapraszamy do Filharmonii Lubelskiej, 10 listopada. Bilety na koncert możecie kupić pod tym linkiem https://goingapp.pl/buy/2142778

The following two tabs change content below.
Klaudia Bzducha

Klaudia Bzducha

Studentka II roku. Interesuje się muzyką i kulturą. Od niedawna próbuje swoich sił w fotografii. Kontakt: klaudia.bzducha@gmail.com
Klaudia Bzducha

Ostatnie wpisy Klaudia Bzducha (zobacz wszystkie)