Scena Perły Export zamieniła się w Sceną Główną – Kozienalia dzień drugi

W sobotę Browar Perły przeżywał prawdziwe oblężenie. Tłumy znajdowały się zarówno na terenie koncertów jak i poza nim. Wszystko dlatego, że w tym roku organizatorzy zaprosili na Kozienalia wiele znakomitych gwiazd. Niektóre z nich równocześnie grały koncert na Scenie Głównej i Scenie Perły Export. To było prawdziwe święto muzyki.

Piątkowa impreza w rytmach hip-hopu pokazała, że tegoroczne Kozienalia będą niezwykłe i zagwarantują doskonałą zabawę. Podobnie było też wczoraj: Marika, Organek, Piotr Rogucki, Modestep Dj Set, Małpa oraz Taco Hemingway rozgrzali publiczność do czerwoności.

Kiedy na Kozienaliach pojawiła się Marika Browar był już pełen ludzi, którzy dali się porwać do zabawy charyzmatycznej wokalistce. Chwilę później na Scenie Perły Export koncert rozpoczął jeden z najlepszych raperów w Polsce – Małpa. Podczas koncertu zaprezentował zarówno starsze utwory, jak i nowości ze świeżo wydanej płyty – Małpa Mówi. Momentalnie okół drugiej sceny Kozienaliów powstał ogromny ścisk. Z każdy następnym utworem rapera z Torunia ludzi przybywało. Mimo tego ścisk ten nie przeszkodził publiczności w doskonałej zabawie przy klasycznym rapie.

Po Marice na Scenie Głównej Kozienaliów pojawił się Organek, a po nim Piotr Rogucki, który swoim występem zahipnotyzował zgromadzoną publiczność. Równocześnie z występem wokalisty COMY, na Scenie Perły pojawił się Taco Hemingway, który jest hip-hopowym odkryciem ostatnich lat. Mimo, że wydawało się to niemożliwe, ludzi pod drugą sceną jeszcze przybyło. W tym momencie Scena Perły Export stała się Sceną Główną, to ona zgromadziła większość publiczności.

Drugi dzień imprez zakończył Modestep Dj Set, który swoim występem stworzył świetną atmosferę do zabawy na Browarze. Był to doskonałe podsumowanie święta muzyki, które przygotowały Kozienalia w tym roku. Ostatnie koncerty odbędą się dzisiaj, a wystąpią również znakomici artyści. Wszystko rozpocznie Mela Koteluk, a później na Scenie Głównej pojawią się: Łąki Łan, Varius Manx & Kasia Stankiewicz i Dawid Podsiadło. A na scenie Perły Export zagrają Mikromusic i Natalia Przybysz. Zapraszamy na Kozienalia!

The following two tabs change content below.