Rusza portal ZnizkidlaStudenta.pl

ZdS__Rozpoczął działalność ogólnopolski portal www.znizkidlastudenta.pl, który umożliwi studentom korzystanie z oferowanych i dedykowanych im zniżek na standardowe zakupy oraz usługi. Strona internetowa będzie powiązana z aplikacją na urządzenia mobilne. Pomysłodawcą portalu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych, a partnerem projektu program Santander Universidades, zarządzany w Polsce przez Bank Zachodni WBK.

ZnizkidlaStudenta.pl to nowa i unikatowa w skali kraju studencka platforma zniżkowo –lojalnościowa. Celem portalu jest zagregowanie oferowanych zniżek studenckich oraz stworzenie programu lojalnościowego, który będzie atrakcyjny zarówno dla jego użytkowników, jak i biznesu.

Inauguracja serwisu internetowego połączona jest dwoma konkursami:

Korzystanie z serwisu będzie możliwe także za pomocą urządzeń mobilnych – z początkiem lutego zostanie uruchomiona aplikacja na system Android oraz IOS. Dzięki niej użytkownicy będą mogli w dowolnej chwili skorzystać ze zniżek oraz otrzymać informacje o specjalnej promocji.

fb_app1Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych jest na etapie opracowywania własnego programu lojalnościowego, którego główną zaletą będzie elastyczny system nagradzania klienta.  Program polegać będzie na tym, że to klient wybiera nagrodę: może w swoim ulubionym lokalu odbierać częściej drobnej nagrody z miejscowej oferty, bądź zbierać punkty, żeby odebrać wartościową nagrodę.

Każdy punkt handlowo-usługowy współpracujący  z portalem ZnizkidlaStudenta.pl będzie mógł skonstruować własny system gratyfikacji stałych klientów. Dzięki temu klient będzie chciał dla przykładu napić się kawy w konkretnej kawiarni, bo w niej, za wydaną kwotę, będzie mógł otrzymać darmowe ciastko bądź inny produkt.

Celem FIM jest stworzenie programu dedykowanego dla każdego przedsiębiorcy, który będzie chciał zaoferować swój produkt bądź usługę do ponad 1 mln 700 tys. studentów w Polsce.

Model biznesowy opiera się na zasadzie B2B, za członkostwo w programie lojalnościowym firmy nie będą musiały płacić, póki nie zaczną na nim zarabiać. W perspektywie kilku miesięcy portal będzie pobierał opłaty prowizyjne a także zakłada przychód z reklam. Dla studenta serwis zawsze będzie za darmo.

Portal i aplikacja ZnizkidlaStudenta.pl jest administrowany i zarządzany przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych, wydawcę największego w Polsce medium akademicko – studenckiego: Dwutygodnika Akademickiego „Koncept”. Twórcą portalu i aplikacji jest firma KOFS.pl członek ORDER GROUP.

System zniżek studenckich został opracowany dla studentów z największych ośrodków akademickich i miast w Polsce: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Siedlce, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski.

Kontakt dla studentów, przedsiębiorców i mediów:
Jakub Greloff, e-mail: j.greloff@znizkidlastudenta.pl

The following two tabs change content below.