Ptasie plotki

Logo bażantaBuongiorno! Oj, chyba się pogniewam. W ogólne nie macie dla mnie czasu! Spaceruję codziennie po tych jakże pięknie zagospodarowanych równinach Kampusu i żaden ze studentów chociaż przez chwilkę ze mną nie porozmawia. Zacznę rozpaczać jak Miley Cyrus po utracie swojego pupila!

Wiem, wiem, jest kwiecień i zaraz święta. Na pewno Wasz mózg próbuje jeszcze walczyć z odgonieniem myśli o domu i tych wszystkich wielkanocnych smakołykach.
Ok, tym razem jesteście usprawiedliwieni.

Nie tak dawno zaszczyciłem swoją obecnością Kampus na konferencji „Media w kulturze. Kultura w mediach”. Powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. Tyle ciekawostek, interesujących prezentacji, burzliwych dyskusji, a do tego goście z innych uczelni. Jestem zadowolony, że mogłem uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

Halo, halo, a czy słyszeliście piosenkę Doroty Masłowskiej „Chleb”? Polska pisarka, felietonistka, dramaturg postanowiła wejść w muzyczny świat. Ironiczny teledysk, z jakże zdystansowanymi bohaterami klipu. Sama Anja Rubik mówi, że nie wahała się ani przez chwilę i w przerwie między pokazami przyleciała do Polski, występując jako dresiara. Ja jako bażant jestem trochę zawiedziony, że nie dostałem propozycji wystąpienia w tym klipie. Szczerze przyznam, że nie mam wyrobionego na ten temat zdania. Jest to coś dziwnego, ale pozytywnie mnie intryguje i fascynuje. Pani Doroto proszę pamiętać o mnie następnym razem!

Co do wizyty 50 Centa w Naszych skromnych progach hmm… cieszę się, że robi zakupy w BIEDRONCE. 😀
Mam okazję, jako bloger i znany krytyk testować słuchawki, które tak żywiołowo promuje na świecie. Powiem Wam, że gdy tylko je nakładam zapominam o całym świecie. Są tak stylowe i tak dopasowane, po prostu stworzone z myślą o mnie, a rozprzestrzeniające się stopniowo fale dźwiękowe wprawiają mnie w stan euforii.

W tym sezonie modne są groszki i kropki i wiecie co? Chyba odwiedzę najbliższe centrum handlowe i kupię sobie muchę z takim wzorem. Patrzcie uważnie, może mnie w niej zobaczycie. Z chęcią zrobię sobie z Wami selfie i zamieszczę przy kolejnym wpisie.

Tak piękna pogoda nie może być piękna wyłącznie sama! Idę na spacer po Kampusie. Uważnie Was obserwuję, także miejcie się na baczności!
Przy okazji: polecam przyjrzeć się nowej kampanii Davida Beckhama dla H&M.

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)