Ptasie plotki

Logo bażantaKochani, witam serdecznie! Jedni się rodzą, drudzy umierają, świat się kręci coraz szybciej i szybciej. Ludzie pędzą nie wiadomo za czym. W kalendarzu już prawie połowa roku za nami. Jestem ciekawy jak Wy to odczuwacie. Dla mnie skromnego bażanta czas jest ogromnie ważny…

Niedługo moje urodziny, jesteście zaproszeni! Już tworzy się wydarzenie na Facebooku! Najhuczniejsza impreza w tym roku. Oczywiście musicie przyjść w przebraniu. Nad tematyką jeszcze myślę, ale nie martwcie się, wszystko będzie na tip-top. Rezerwujcie 6 czerwca dla BAŻANTA!

Niedawno był dzień otwarty w naszym schronisku dla zwierząt. Serducho mi się raduje, gdy dowiaduję się, że moi bracia i siostry znaleźli dom. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

IMG_4225Jeśli ktoś preferował w tym tygodniu obycie z kulturą obcych krajów, na pewno nie przegapił takiej imprezy jak Miasteczko Integracyjne w Dąbrowicy. Było bardzo miło, poznałem tam ciekawe osoby, porozmawialiśmy sobie, poćwierkaliśmy. Te kilka dni to było coś. Na pewno śledziliście relacje na „Zintegrejszyn”. Och, pochwalę się: dostałem nawet order „Zintegrowany Przyjaciel”. Dostrzegacie mnie na zdjęciu? Jestem na scenie!!!

IMG_4887Widzieliście spektakl „Lubelskie Dziady”? Ja jestem pod ogromnym wrażeniem. Pasja to podstawa do rozwoju. To co pokazali Ci młodzi ludzie, ku pamięci ofiar reżimu – CZAPKI Z GŁÓW kochani, trzymam kciuki za następne przedsięwzięcia!

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz