PRZYSTANEK PERFECT

Poprzedni koncert w Lublinie zagrali trzy lata temu, podczas jubileuszowej trasy ENEA Perfect Tour, zatytułowanej „Wszystko ma swój czas”.  Wczorajszy akustyczny występ mający miejsce w lubelskim Centrum Spotkania Kultur był równie wyjątkowy. Słowem – Perfect.

Grzegorz Markowski - wokalista zespołu
Grzegorz Markowski – wokalista zespołu. Energia, charyzma, talent.

Bo Perfect gra od pokoleń i dla pokoleń

Wszystkie bilety sprzedane. Na sali pokolenia – od małych dzieci po ludzi w podeszłym wieku. Rodzice ze swymi pociechami, kobiety i mężczyźni w średnim wieku, małżonkowie, młodzież, pary, przyjaciele.  Wchodzą na scenę Oni. Jako pierwszy prezentują utwór z 1981 roku – „Lokomotywa Z Ogłoszenia”.

 

Zabierają nas w magiczną podróż po dźwiękach. Wykonują m.in. „Idź precz”, „Pepe wróć”, „Kołysanka dla nieznajomej” – bezbłędnie zagrana z rozśpiewanymi słuchaczami, „Wszystko ma swój czas”, potęgujące ciarki i wzruszenie „Niewiele Ci mogę dać”, „Autobiografia” czy „Ale w koło jest wesoło”. 

 

Piotr Urbanek - gitara basowa.
Piotr Urbanek – gitara basowa
Dariusz Kozakiewicz

 

Koncert zakończony, ale publiczność jeszcze nie chce się żegnać . Wszyscy krzyczą „Ewka! Ewka! Ewka!”. Z uśmiechem na twarzy wracają na scenę Grzegorz Markowski wraz innymi członkami zespołu. Opowiada zabawną anegdotę, po czym rozlegają się słowa: „Nie płacz Ewka, bo tu miejsca brak na twe babskie łzy…”

 

Relacja z koncertu także na naszym instagramowym profilu: https://www.instagram.com/cosnowego_/

Sala przed koncertem (Centrum Spotkania Kultur).

Band już w kwietniu odwiedzi Kraków i Warszawę. Szczegóły:  http://perfect.band/category/koncerty/

The following two tabs change content below.
Avatar

Angelika Cygal

e-mail: cygalangelika@gmail.com
Avatar

Ostatnie wpisy Angelika Cygal (zobacz wszystkie)