Praktyczna nauka języka obcego

AIESEC_University_logoZnajomość języków obcych to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką powinien posiadać młody człowiek. Na rynku nie brakuje ofert szkoleń językowych. Ale jak połączyć dobrą zabawę i efektywną naukę, dodatkowo za niewielkie pieniądze? Odpowiedzią na te wymagania są warsztaty organizowane przez AIESEC.

– AIESEC University to cykl warsztatów, w którym praktykanci z różnych krajów uczą swojego ojczystego języka po angielsku. Warsztaty te są okazją do nauki języka z native speakerem po angielsku. Jest to bardzo istotne, ponieważ uczymy się języka praktycznego – mówi Diana Skwarzyńska z AIESEC.

Nauka języka na zasadzie „learn by play” sprawia, że nie są to kolejne klasyczne kursy, ale poznawanie języka używanego na co dzień, co ułatwia komunikację w zwykłych sytuacjach. Do wyboru są cztery języki: angielski, hiszpański, włoski i rosyjski. Zapisywać można się już teraz poprzez stronę: www.learnbyplay.pl.

Zajęcia będą odbywać się od 4 listopada do 13 grudnia 2013 r. Harmonogram przewiduje zajęcia 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Koszt warsztatów to 200 zł za jeden wybrany język i 300 zł za dwa języki. Przez sześć tygodni będzie można rozwinąć umiejętności, które poznaje się głównie w teorii oraz nabrać swobody w komunikowaniu się. Podczas tych warsztatów poznaje się również kulturę i obyczaje danego kraju. Ponadto można zyskać wiedzę, doświadczenie, nowe znajomości, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

– To już kolejna edycja warsztatów AIESEC University w Lublinie i za każdym razem warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród studentów. Liczba miejsc nie jest ograniczona – dodaje Diana Skwarzyńska.

***

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, zrzeszająca około 86 tysięcy członków. Działa w 124 krajach, na 2 400 uniwersytetach. Organizacja ta umożliwia młodym ludziom odkrywanie własnego potencjału, m.in. dzięki udziałowi w praktykach zagranicznych oraz licznych konferencjach, seminariach i projektach tworzących globalne środowisko edukacyjne. Ponadto wspiera studentów w odkrywaniu i rozwoju umiejętności w obszarach takich jak: marketing, sprzedaż, planowanie, zarządzanie zasobami ludzkimi, czy też zarządzanie projektami. AIESEC stwarza możliwości kontaktu z zagranicznymi praktykantami odwiedzającymi Lublin.

– Dzięki temu studenci mają szansę nawiązania przyjaźni niemal na całym świecie, poznania egzotycznych kultur oraz poprawienia swoich umiejętności językowych – mówi Paweł Czeluśniak, wiceprezydent ds. komunikacji AIESEC Lublin.

The following two tabs change content below.
Magdalena Gładysz

Magdalena Gładysz

Kierownik działu: Reklama, PR i kontakt z mediami
Pasjonatka książek reportażowych i historycznych. Fotograf - amator. Jedna z największych fanek "Czasu honoru". Zaczytana w blogach, które są dla niej źródłem inspiracji do własnej twórczości, zarówno dziennikarskiej jak i artystycznej. Kobieta gotowa stawić czoła nowym wyzwaniom, jak na przykład kierowanie działem "Promocji i PR".
Magdalena Gładysz

Ostatnie wpisy Magdalena Gładysz (zobacz wszystkie)