Polska Szkoła Human Resources

HRW dniach 23-25 maja bieżącego roku w Nasutowie odbędzie się ósma edycja ogólnopolskiego projektu szkoleniowego Polska Szkoła Human Resources powstałego z ramienia organizacji studenckiej AEGEE Lublin. W tych dniach dla uczestników zorganizowane będą liczne warsztaty z zakresu trenerstwa, coachingu oraz HR. Harmonogram projektu będzie urozmaicony także przez szkolenie z grafologii.

A już na początku maja zapraszamy na Rozgrzewkę PSHR. Zapisy na nią odbędą się w dniach 8 – 10 kwietnia od godz. 10 – 12 we wtorek na wydziale Ekonomicznym UMCS oraz na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej, w środę na Wydziale Humanistycznym UMCS a w czwartek na wydziale Filozofii i Socjologii, Pedagogiki i Psychologii UMCS oraz w Instytucie Psychologii UMCS.

Projekt skierowany jest głównie do studentów, których zainteresowania oraz preferencje zawodowe wiążą się z działalnością społeczną lub biznesową i skupiają się wokół zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Co roku wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem i jest jednym z ważniejszych wydarzeń w branży HR. Serdecznie zapraszamy!

The following two tabs change content below.
Magdalena Gładysz

Magdalena Gładysz

Kierownik działu: Reklama, PR i kontakt z mediami
Pasjonatka książek reportażowych i historycznych. Fotograf - amator. Jedna z największych fanek "Czasu honoru". Zaczytana w blogach, które są dla niej źródłem inspiracji do własnej twórczości, zarówno dziennikarskiej jak i artystycznej. Kobieta gotowa stawić czoła nowym wyzwaniom, jak na przykład kierowanie działem "Promocji i PR".
Magdalena Gładysz

Ostatnie wpisy Magdalena Gładysz (zobacz wszystkie)