Od jutra startują Targi Książki w Krakowie!

22. Międzynarodowe Targi Książki odbędą się w krakowskim Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Miasto święto książek obchodzić będzie przez cztery dni – od 25 do 28 października.

Prócz tysięcy książek, zwiedzający mają możliwość spotkania z ponad 760 autorami z kraju i zagranicy. Kuba Wojewódzki, Robert Biedroń, Maciej Stuhr, Wojciech Cejrowski – to tylko część osób, które będzie można spotkać podczas tegorocznego eventu. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z tajemniczą kulturą skandynawską. Pierwszy raz w historii wszystkich Targów Książki odbywających się w Polsce, honorowym gościem będzie sama Szwecja.

 

Źródło: http://ksiazka.krakow.pl/pl/
Źródło: http://ksiazka.krakow.pl/pl/

Pod linkiem: http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/program.html zobaczycie m.in. pełną listę wydawców, autorów oraz programy towarzyszące.

Informacje praktyczne (pełny adres, ceny biletów) dla zainteresowanych: http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/dla-zwiedzajacych/informacje-praktyczne.html

Aplikacja mobilna Targów: https://app.meetingapplication.com/event-app/TargiKsikiwKrakowie2018-447744

Zachęcamy do śledzenia naszego instagramowego profilu (https://www.instagram.com/cosnowego_/) na którym na bieżąco będą pojawiać się informacje prosto z krakowskiego EXPO.

 

Zobaczcie, jak powstaje książkowa twierdza:

The following two tabs change content below.
Avatar

Angelika Cygal

e-mail: cygalangelika@gmail.com
Avatar

Ostatnie wpisy Angelika Cygal (zobacz wszystkie)