Nowy projekt! – ZdrowyBus.pl

Arkadiusz Prałat

magister Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor Kulturystyki, Fitness oraz Trener Personalny. Otrzymywał stypendium rektora dla najlepszych studentów na swojej uczelni przez 2 lata trwania mgr. Uczestnik wielu szkoleń o tematyce zdrowia, treningu oraz rozwoju osobistego. Jego pasja związana ze sportem trwa od 6 roku życia i dotyczy wielu dyscyplin, co rzutuje na szeroką wiedzę w zakresie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia. Jego konikiem jest lekkoatletyka, a dokładnie mówiąc biegi długie oraz biegi z przeszkodami. Autor książki „Jak żyć zdrowo i mieć 100% skuteczności w działaniu, czyli to co najważniejsze.” Publikacja zawiera nie tylko porady zdrowotne, bądź treningowe, ale przede wszystkim mówi nam o motywacji do działania i spełnianiu swoich celów, swoich marzeń.

Twórca Fanpage’a o nazwie ZdrowyBus.pl: https://www.facebook.com/ZdrowyBuspl/ Założyciel grupy pasjonatów, których celem jest wspólne spełnianie marzeń.

Zwiedził już 20 krajów każdym rodzajem transportu – od siły własnych mięśni, po busa, auto-stopowanie, prom czy samolot. Uczestnik wielu akcji charytatywnych.

https://www.instagram.com/zdrowybus.pl/

W paru słowach o busie:

Podróż, sport, pasja, promocja zdrowego stylu życia, dawanie szczęścia i pomoc innym. Rusza ZdrowyBus.pl! Będziemy jeździć po świecie i zarażać pasją do sportu przeprowadzając warsztaty, animacje, festyny sportowe. Pokazując przy tym, że zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna idzie w parze z podróżowaniem! Dodatkowo będziemy szczegółowo opisywać poznane miejsca/kulturę, podsyłać inspirujące materiały oraz prowadzić prelekcję, aby poszerzać świadomość społeczeństwa nie tylko na temat zdrowego stylu życia, ale także na temat rozwoju osobistego, sportu, pasji i podróży. Zapraszamy do aktywnego udziału w życia Fanpage’a! 🙂

https://www.facebook.com/ZdrowyBuspl/

Ciesz się Swoim życiem! ; )

Największe marzenie?

Być szczęśliwym w każdej sekundzie życia i dzielić się szczęściem z innymi.

Jak można się domyślić jest osobą bardzo energiczną i pozytywnie nastawioną do życia. Dodatkowo poza licznymi działaniami w Polsce, przez 8 miesięcy zdobywał doświadczenie na Wyspach Kanaryjskich jako Animator Sportowy.

 

 

 

The following two tabs change content below.
Natalia Nigborowicz

Natalia Nigborowicz

Jestem Natalia, pasjonują mnie podróże i odkrywanie świata. Wolny czas chętnie poświęcam dobrej książce. Zawsze przegrywam z kawałkiem czekolady.
Natalia Nigborowicz

Ostatnie wpisy Natalia Nigborowicz (zobacz wszystkie)